% 100 doğal bir ruj olabilir mi..

#1
Sponsorlu Bağlantılar


Mineral makyajın öncüsü i.d. bareMinerals, % 100 doğal formüllü ruju üretti.
Egzotik yağlar ve bitki ekstreleri ile kusursuz nemlendirme ve renk kazandırma özelliğine sahip i.d. bareMinerals yeni ruj serisi, 4 farklı renk seçeneği ile her yaşa ve zevke hitap ediyor. Leylak tonlarından doğal pembeye, klasik kırmızıdan derin eriğe kadar birçok tonu bulabileceğiniz rujlar, ‘% 100 doğal’ formülünü kanıtlayabilen ruj serisi olarak dikkat çekiyor.

i.d. bareMinerals yeni ruj serisi, tamamen minerallerden oluşan içeriği ve özel formülü ile gün boyu kalıcı, etkileyici ve yumuşak dudaklara sahip olmanızı sağlıyor. Yapay boya yerine minerallerin renklendirdiği rujlarda E vitamini desteği de yer alıyor. Nemlendirme amaçlı jojoba, macademie, susam ve Hindistan cevizi yağı kullanılan seride, antioksidan etkisi bilinen nar ve arpa yağı, stres giderici etkili lavanta esansiyel yağı da bulunuyor.
Yeni ve farklı 4 renkten oluşan seride GINGERSNAP LIPSTICK ile kahve tonlarındaki makyajınıza parlaklık katabilir, pembenin en doğal tonlarını PARFAIT ile yakalayabilir, SPICED RAISIN’deki derin erik tonları ile farkınızı vurgulayabilir, RED DELICIOUS ile kırmızının görkemini dudaklarınıza yansıtabilirsiniz…
Mineral makyajın önde ismi i.d. bareMinerals’ın yeni rujlarına tüm yetkili eczanelerden sahip olabilirsiniz.