109 Yaşındaki Ninenin 115 Torunu Var

#1
Sponsorlu Bağlantılar


109 Yaşındaki Kaside Nine, Sağlığını Balık Yağına Borçlu Olduğunu Belirterek, Her Gün 2 Kaşık Balık Yağı Yiyor. 7 Çocuğu Olan Kaside Nine 3. Aile Kuşağıyla Birlikte Toplam 115 Toruna Sahip.Kocaeli'de yaşayan 109 yaşındaki Kaside nine, sağlığını balık yağına borçlu olduğunu belirterek, her gün 2 kaşık balık yağı yiyor. 7 çocuğu olan Kaside Nine 3. aile kuşağıyla birlikte toplam 115 toruna sahip.

Kocaeli'nin en yaşlısı olan Kaside Birgül, yaşına rağmen görenleri şaşırıyor. Toplam 115 torun sahibi Kaside nine sağlığını, düzenli beslenmeye ve mutlu bir hayata borçlu. Kendi işini kendisi yapıyor. Şimdiye kadar hiç doktor yüzü görmemiş, hayatından çok memnun ve bu haline her gün şükrediyor.

Kızı Nazmiye ile beraber yaşayan Kaside nine, kendi işini kendisi yapıyor. Genç kalmanın ve sağlıklı olmanın mutlu bir hayatla bağlantılı olduğunu belirtirken, balık yağını çok sevdiği için her gün 2 kaşık yediği için bunun da etkisi olabileceğini düşünüyor.

Her gün devlete, millete ve Atatürk'e dua eden Kaside ninenin Balkan savaşlarında dayılarını ve amcalarını şehit verirken eşi de Çanakkale Savaşı'nda gazi olmuş.