17 Şubat İlköğretim Okulu Tonya Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
17 Şubat İlköğretim Okulu Hakkında - 17 Şubat İlköğretim Okulu Tanıtımı - 17 Şubat İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - 17 Şubat İlköğretim Okulu Resimleri17 Şubat İlköğretim Okulu Trabzon Tonya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 17 Şubat İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 17 Şubat İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 17 Şubat İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 17 Şubat İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / TONYA
Adı: 17 ŞUBAT İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Tonya Büyük Mah.
Telefon Numarası: 4628812732
Faks Numarası: 4628812732

Kurumun Misyonu :

Biz… Çağımızın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilen, bilimsel ve teknolojik gelişimlere açık, üretilen bilgilerin toplumun her kesimine yayılmasına katkıda bulunan öğrenci , öğretmen ve idarecileriyle sinerji yaratan, değişime açık paydaşlarının memnuniyetini esas alan ve çalışanlarıyla ana amaçlara doğru seferber olan; Atatürk ilke ve inkılaplarıyla Milli Eğitimin genel amaç ve ilkeleri doğrultusunda evrensel niteliklere sahip, dünya insanı yetiştirecek model bir okul olmak için varız.


Kurumun Vizyonu:

Okul aile öğretmen ve öğrenci mekanizmaları ile bulunduğu çevreyi harekete geçiren, yaşamın her anında ve alanında eğitim ile bilgiyi gösteren ışığın merkezi olmak.http://www.17subat.meb.k12.tr/

Kaynak : trabzon.meb.gov.tr