2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası

#1
Sponsorlu Bağlantılar
2009-2010 Sonbahar-Kış Tırnak Modası

2009-2010 Sonbahar-Kış sezonu güzellik trendlerinden tırnaklar da nasibini alıyor. Metalik ojeler, orijinal renkler ve farklı tırnak süsleri bu sezonun sürprizleri.


Kaynak metin: Marie Claire
Fotoğraflar: Liz Von Hoene


Parıldayan ojeler

Pırıltı; çoğu zaman sofistike ve şaşırtıcı bir içerik yaratıyor. Altın pırıltıya sahip siyah ojenizin içine pembe pigmentler katarak fütürist bir etki yaratabilirsiniz.

Deneyin: Chanel No:219 Black Satin Nail ColourGümüş çılgınlığı

Minx’in çok ince bir polimerden yapılan kağıtlarını tırnaklarınızın üzerine yapıştırın ve sıcakta tutarak ısınmasını sağlayın. Bu ojenin en büyük özelliği kuruması için beklemenize gerek olmaması ve uzun süre kalıcılığını koruması.

Deneyin: Sephora Brand Nail Patch French ManicureDikkat çeken gölgeler

Pürüzsüz tırnaklara sahip olmak için arzu ettiğiniz renkteki ojeyi iki kat sürdükten sonra, bu kez Sallay Hansen’in akıcı ojesini sadece uç kısımlara adapte edin. Siyah gölgeler oldukça gözde, ancak dilediğiniz takdirde Sallay Hansen’in geri kalan renk skalasından birini de deneyebilirsiniz.Gece mavisi şıklığı

Oldukça sade bir renk olmasına rağmen ihtiraslı bir içeriğe sahip olan gece mavisi ojeyi tek kat sürdükten sonra kurumasını bekleyin. Ortaya çıkan kadifemsi görünümün son derece etkileyici olduğunu far edeceksiniz.

Deneyin: Pastel Oje No: 20