2010'da Plantin Sarı Saçlar!

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
2010'da Plantin Sarı Saçlar!


Her şeyden önce platin rengi uygulama aşamasında risk içerir; o nedenle bu iş, mutlaka profesyonellere bırakılmalıdır. Saçlarınızı profesyonellere emanet etmemenin en önemli riski saşınızın ya kızıla dönmesi ya da çok sarı olması. Peki diyelim, istediğimiz platin rengine kavuştuk. Ya sonra? Bu işlem sırasında pigmentleriyle çok oynanmasından ötürü saç, zamanla nemini, esnekliğini ve pırıltısını yitirebilir; bu nedenle her yıkamadan sonra mutlaka besleyici bir maske uygulanmalı. Haftada bir kez de, saça eski elastikiyetini canlılığını kazandıracak özel yağlar uygulanmalı. Son olarak saçlarınızın köklerinin yeniden boyanması için on beş günde bir mutlaka kuaförünüze uğramalısınız. Unutmayın: Cildinizin bakımı, bu saçla daha da önem kazanıyor. Çünkü neredeyse beyaza yakın olan bu saç rengi, yüzünüzdeki leke veya sivilce gibi küçük kusurları ön plana çıkarabilir.


Eğer zaten sarışın veya açık kumralsanız, daha başarılı sonuçlar alınabilir. Fon ne kadar koyu renk olursa, istenilen sonuca ulaşmak o kadar zor olur. Onlara "Seattle rock" veya "Saint-Tropez" tarzı parıltılı bir renk uygulamak iyi fikir olabilir; yoksa saç ucuz görünebilir.

Yirmili yaşlardakilere herşey serbest! Saçınızın rengiyle ya da boyuyla oynayabilirsiniz.

Kırklı yaşlarda, saçlara hafif dore uygulanarak küçük hilelere başvurulabilir . Çünkü saçtaki dore, yaşınızı birkaç yaş küçültecektir. Yoksa siz hala Sharon Stone'un gençlik iksiri mi var zannediyordunuz?