2011 Ocak Ayı Burç Yorumları - 2011 Ocak Ayı Genel Burç Yorumları

#1
Sponsorlu Bağlantılar
2011 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumları
Ocak 2011 de balık burcunu neler bekliyor
Balık Burcu Ocak 2011 Burç Yorumu


2011 Ocak Ayı Balık Burcu Yorumu

Ocak ayı siz balıkların hedeflerini en yüksek seviyeye yükseltmenizi sağlayacak enerjiler verecektir. İçinde bulunduğunuz çevrenin yararına fikirler üreteceksiniz. Veya kendi hedeflerinizi ve arzularınızı çevrenizden daha üstün tutacaksınız. Güçlü ve etkin olan pekçok dost kazanacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çeşitli gruplarla birlikte olmaktan hoşlanacaksınız. Geniş görüşlü ve sorumluluk taşımaya istekli olacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde de liderlik ve organizasyon kabiliyetinizle takdir kazanacaksınız.

Bu dönemde ençok dostlarınızdan destek görecek ve uzun zamandır görmediğiniz birçok arkadaşınızla biraraya geleceksiniz. Her zaman karşınızdaki insanları önemseyen sizler, bunun karşılığını görmeye başlayacaksınız. Hayal gücünüz yüksek, vizyonunuz geniş olacaktır. Geleceğe yönelik düşünecek ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu süreçte başka insanların sizi sevmesini aşırı önemseyerek, bunun karşılığı görmediğinizde aşırı derecede üzülmekten sakınınız.

Siz balıkların orjinal, geniş kapsamlı,uyumlu ve entellektüel bir zihin sahibi olmanıza destek verecektir. Hedeflerinizi zihin aktivitelerinizi kullanarak gerçekleştireceksiniz. Kendinizden genç arkadaşlarla ve sizinle aynı görüşü paylaşan kişilerle tanışacak ve yeni dostluklar kuracaksınız. İletişim gücünüz artacak ve kendinizi en iyi şekilde ifade edeceksiniz. Siz de dostlarınıza karşı iyi bir yol arkadaşı olacaksınız. Çevrenizdeki insanları biraraya getirecek ve deneyimlerinizi birbirinizle paylaşma olanağı bulacaksınız. Sizden küçüklere öğütler verecek ve onların tepkisini gözlemlemekten hoşlanacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu bazı anlarda soğuk ve mesafeli olmamanızdır. Aynı amaçla biraraya geldiğiniz kişilere, işiniz bittikten sonra sırt çevirmemenizdir. Yeni arkadaşlarınızı eskilere tercih etmek yada onların sorunlarını görmezden gelmek gibi etkiler oluştuğunda dengeyi kurmaya çalışmalısınız.

15 Ocak tarihinden sonra merkür gezegenin etkisiyle siz Balıklar , metafizik dünya ile ilgilenen kavrayışı yüksek, sezgili ve her meselenin inceliklerini anlayabilen bir zihinle düşüneceksiniz. Bilgiyi sezgisel yoldan kapacak ve açıklamayı istediğinizden daha fazlasını anlayabilme kabiliyetiyle donatılacaksınız. Fazla konuşmaktan hoşlanmayacak, çevrenizdeki insanların ses tonları ile ile el kol jestleri altındaki derin manaları da anlama yetisine sahip olacaksınız.
 

Son düzenleyen: Moderatör:
#2
Kova Burcu Ocak 2011 Burç Yorumu
Ocak 2011 de Kova Burcunu Neler Bekliyor
2011 Ocak Ayı Kova Burcu Aylık Burç Yorumları


Ocak 2011 Kova Burcu

Ocak ayının tümünde venüs gezegeni siz kova burçlarına, dostça, çekici bir kişilik ve cana yakınlık enerjileri sunacaktır. Siz başka insanların ne duymak istediğini bilecek ve ona göre konuşacaksınız. Söylediklerinizin doğru yada yalnış oluşunun önemi olmadan herkesi etkilemeyi başaracaksınız.Yaşamda size ihtiyaç duyabilecek insanları kendinize çekecek esrarengiz bir kabiliyete sahip olacaksınız. Ve bu dönemde isteklerini karşılamak için sizden faydalanabilecek insanlara karşı dikkatli olunuz. Konfor ve lüks olan herşeyden zevk alacak ve bu konuda paralar harcayacaksınız. Bu süreçte bencillik veya benmerkezcik görülebilir. Sakınmanızı öneriyorum. Yine bu dönemde çok çekici ve hoş bir insan haline gelecek, davranışlardaki zerafetinizle göz dolduracaksınız. Dostça, zarif, hoş, çekici, dişi ve havalı bir görüntüye kavuşacak ve güzelliğinizin de herkes tarafından görülmesi sonucu sözü edilen bir kişi haline geleceksiniz. Rahat tavırlarınız, barış dolu, uyum yeteneğinizle, diplomatik ve sosyal olmaya başlayacaksınız. Sanatkarlık becerisi de bu dönemde görülmeye başlanabilir.

17 Ocak tarihinden sonra ise mars enerjisi sizin, şiddetli duygusal tepkilerde bulunmanıza ve bastırılmış arzularınızı yüzeye çıkarmanıza neden olacak etkiler sunacaktır. Bu etkileri abartılı hal almasına izin vermeyiniz. Bu dönemde gizli düşmanlarınıza veya iftiralara karşı tetikte olunuz. Yanlış suçlamalar yada hiç haberiniz olmayan birtakım konular gündeme gelebilir. O nedenle görüştüğünüz insanlara dikkat ediniz. Bu süreçte derin bir yalnızlık duygusu hakim olabilir. Bu etkiyi araştırma veya yazım konularında kullanabilirsiniz. Gizli bir çalışma sevgisi veya perde arkasında kalarak yapmak istediğiniz işler için etkili enerjileriniz olacaktır. Meditasyon, astroloji gibi konularda merakınız varsa bu enerjiler altında olumlu çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Yüksek düzeyde ruhsal çabalarınız görülecektir. Böylece kendinizi frenlemeyi ve daha sabırlı olmayı öğrenebilirsiniz. Sezgilerinizin gücü artar ve siz bilinmeyen bazı bilgileri rüyalar aracılığıyla edinebilirsiniz. Veya size anlatılan rüyaları gayet iyi yorumlamaya başlarsınız.
 

Son düzenleyen: Moderatör:
#3
Oğlak Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
2011 Ocak Ayı Oğlak Burcu Yorumları
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Oğlak Burcunu Neler Bekliyor


Ocak 2011 Oğlak Burcu

10 Ocak tarihinden sonra , kendi değerinizi ve kişilik duyumunuzu parasal konularda hissetmek istersiniz. Kişisel sahiplenme ve kişisel para edinme isteğiniz güçlü hale gelmeye başlar. Ve bunun para sayesinde olabileceğini düşünürsünüz. Bu yüzden de güçlü olma isteğiniz yüksektir. Size para kolayca akar ve bir o kadar da çabucak bitebilir. Bağımlılığınız paraya daha fazla sahip olma isteği uyandırabilir. Güvence duygunuz da yine parayla ilintilidir. Eğer maddi olarak güçlü değilseniz kendinizi güvende hissetmezsiniz. Sizin için mal veya yeteneklerinizi geliştirmek ve genişlemek hayati önem taşıyacaktır.

Bu dönemde sağlam bir temele ihtiyaç duyarsınız. Güvence sağlayan herşey ilginizi çekecektir. Sınırları olan açıkça size ait herşey sizin için önemlidir. Bu dönemin sakıncası açgözlü ve pinti hale gelmeniz yada gösteriş düşkünlüğü neticesinde para harcamanızdır. Hava atmak için fırsat kollar hale gelebilirsiniz.15 Ocak tarihinden sonraki süreçte ise, çok yönlülüğünüzü para kazanma konularında daha fazla kullanabilirsiniz. Diğer insanlarla finansal konularda konuşmaktan zevk alırsınız. İletişim kurma becerinizi yine para kazanmak amaçlı yerlerde daha çok ön planda tutarsınız. Becerikliliğiniz en çok ta maddi konularda ortaya çıkabilir. Pratik ve ekonomik bir düşünme tarzına ve ekonomik iniş ve çıkışları hemen kavrama yeteneğine sahip olursunuz. Zekanız sayesinde kendinizi güvende hissedersiniz. Bu süreçte kuşkulu ve gizli kapaklı yollardan para kazanmamaya, düşüncesiz ve tedbirsiz davranmamaya dikkat ediniz. Aksi takdirde kayıplar yaşayabilirsiniz.

17 Ocak tarihinden sonra ise, fiziksel canlılığınız artar ve siz enerjinizin artışından dolayı gözü kara ve tepkisel davranan ve her yöne hareket eden biri haline gelebilirsiniz. Acele davranışlar yada kimi zaman kontrollü davranışlar birbiriyle yarışır gibi aynı anda da görülebilir. Normalden sinirli, yada sinirlenmeye müsait olabilirsiniz. Cesaret gücünüz artar, hedefinize kitlenerek amaçlarınızı gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte ufak kazalara karşı dikkatli olunuz. Acele davranışlar göstermeyiniz ve normalden sinirli olduğunuz zamanlarda araba kullanmayınız. Her adımınıza dikkat ediniz.

Bu süreçte kendinizi öne sürme gücünüz dikkat çekecek kadar artacaktır. Dış ortamdaki insanlar sizi direkt, dürtüsel ve çatışmaya istekli tarzda görebilirler. Hiç tereddüt etmeden hemen işe koyulabilirsiniz. Hızlı doğrudan ve gerektiğinde saldırgan tutumlar içine girebilirsiniz. Birşeyi kabul ettirmek, başarı elde etmek veya fethetmek arzunuz yükselir. Bu süreçte sakınmanız gerekenler ise, başkalarını incitmek, kaba ve yıkıcı tarzda davranmak, egoistlik ve düşüncesizlik olarak sıralanabilir.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
#4
Yay Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
2011 Ocak Ayında Yay Burcunu Neler Bekliyor
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Yay Burcu Burç Tahmini


Ocak 2011 Yay Burcu

16 Ocak tarihine kadar sürecek dönemde, kendi değerinizi ve kişilik oluşumunuzu güçlü olarak hissedebilirsiniz. Kişisel sahiplenme isteğinizle yeteneklerinizi paraya dönüştürmeyi ister ve bunu gerçekleştirmeyi başarırsınız. Yerinde ve doğru kararlar verdiğiniz takdirde parasal konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Hırslı ve cömert olacağınız gibi, bazen beş kuruşun bile hesabını yapar hale gelebilirsiniz. Paranın esiri haline gelmemeye dikkat etmelisiniz. Güvence duygunuz çok yoğundur ve bunu ancak paranız olduğunda hissetmeye başlarsınız. Kendinizden eminliğiniz de yine maddi gücünüzün yerinde olduğu zamanlarda ortaya çıkabilir. Sahip olduğunuz mal veya yeteneklerin gelişmesi ve genişlemesi hayati önem taşır.20 Ocak tarihinden sonraki dönemde ise iletişim gezegeni Merkür, sizin zeki, daima tetikte, uyumlu, çalışkan ve çok yönlü bir insan olarak zihninizi ve bedeninizi uyarmaya başlayacak. Düşüncelerinizi akıcı bir biçimde açıklayacak ve fikirlerinizi gerçekleştireceksiniz. Ticaret konularında başarınız artacak. Pek çok kısa yolculuk gündeme gelecektir. Bilgisayar çalışmaları, detaylarla uğraşmak, öğretmenlik için de uygun zaman dilimidir. Yazma ve konuşma yeteneklerinizde artış meydana gelebilir.25 Ocak tarihine kadarki süreçte Mars, fiziksel canlılık veren enerjisiyle sizi destekleyecek. Bazen enerjinin fazlalağından gözü kara ve tepkisel davranabilirsiniz. Acele davranışlar nedeniyle ufak kazalara maruz kalabilirsiniz, dikkatli olmanızda fayda var. Normalden daha fazla sinirli tepkiler verebilir, abartılı davranışlar gösterebilirsiniz. Kendinizi öne sürme gücünüz yüksektir. Dış ortamdaki insanlar sizin direkt, dürtüsel ve çatışmaya istekli olduğunuzu düşünebilirler.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
#5
Akrep Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
Akrep Burcunu Ocak 2011 de Neler Bekliyor
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Akrep Burcu

Ocak 2011 Akrep Burcu Yorumları

Ocak ayını ilk haftasında zihniniz yaratıcılık konularında hevesli ve kendinize olan güveniniz de gelişecektir. Bunun içinde seyahat etmek arzunuz çoğalacaktır. Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz de aynı şekilde gelişir. İletişim kurmak sizin için önemli bir konu durumundadır. Benliğinizin ana temasını iletişim, bilgi ve haberleri hazmekmek ve bunları başka insanlara bir şekilde iletmek istersiniz. Sürekli yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili herşeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Sosyal bir kişi olarak yeni insanlar tanımak ve anlamak gereği duyarsınız. Zeki, esprili ve hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak ta çevrenizi etkilersiniz.

Bu dönemde kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmemeye, lütfedici, geveze ve herşeyi bilirim tavırlarınıza hakim olmaya çalışmalısınız. Aksilik ve inatçılığa karşı da dikkatli olunuz.


15 Ocak tarihinden sonraki dönemde, herhangi bir konuda çalışmak, yazı ve edebiyatla uğraşmak sizi son derece mutlu edecektir. Çalışmalarınızı genelde ev ortamında gerçekleştireceksiniz. Kimi akreplerin evini, işyeri gibi kullanma durumu da ortaya çıkabilir. Sürekli çalışmak size içsel olarak güven verecektir. Fakat dinlenmeyi asla ihmal etmeyiniz. Yeni bir yere taşınmak gibi bir durum da meydana gelebilir ve siz yeni ortamınızı da hemen benimsersiniz. Genelde çalışma yeriniz, dostlarınızla buluşma ve sohbet yeri haline gelebilir. Bu süreçte ailenizi çok fazla düşünme ve onların düşünce tarzlarını hiç sorgulamadan benimseme, dar kafalı modası geçmiş düşüncelere takılma, hayal gücünden yoksunluk gibi bir eğilim sizi sarabilir. Gerekli ayarlamaları yapmak ve dengeli olmak gerekir.

17 Ocak tarihine kadar Mars enerjisi sayesinde para, kişisel servet ve kaynaklarla ilgili alanlarda enerjik olacaksınız. Dikkatli olmanız gereken konu, para harcama alışkanlığınızı frenlemeniz gerektiğidir. Alışveriş düşkünlüğünün başladığı bu dönemde ödemeler konusunda zor duruma düşebilirsiniz. Onun için zor günlerde kullanılmak üzere birikim yapmanızda fayda vardır. Para biranda geldiği gibi, aynı şekilde de gidebilir. Yine bu süreçte yeteneklerinizi geliştirmek için kendinizi konsantre etmeniz iyi olacaktır.
 
#6
Terazi Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
2011 Ocak Ayı Terazi Burcu Yorumları
Ocak 2011 de Terazi Burcunu Neler Bekliyor

2011 Ocak Ayı Terazi Burcu

Ocak ayının ilk iki haftası boyunca, size karşıt görüşte olan insanlarla biraraya gelmek zorunda kalabilirsiniz. Ve siz bu durumda bazı şeyleri fazlasıyla abartarak tartışmalar yapmaktan geri durmazsınız. Sözlerinizi sakınmadan kim olursa olsun ifade etmekten yana olursunuz. Yeni ufuklar keşfetmek, entellektüel alanlara yönelmek ve maceraya tutkunluğunuz gözle görülür şekilde artabilir, kısaca size gezginci diyebiliriz. Bilim, felsefe, dinler konusunda bilgi sahibi olmak isteğiniz yükselecektir. Bazı teraziler, ülke değiştirebilir, başka bir ülkede yaşamak için girişimde bulunabilirler. Yabancı insanlarla ilişkiler kurmak hoşunuza gidebilir, hatta bir gönül birlikteliği bile yaşayabilirsiniz.Isı ve Işık kaynağı Güneş, 1 - 22 Ocak tarihleri arasında kariyer ve meslek evinizdeki seyrini sürdürecek oluşunun size olan etkisiyle Ocak ayı genel etkilerinizle devam ediyorum.

Güneş, öncelikle oğlak burcunda bulunduğundan sizin burcunuzla sert bir açı yapacaktır. Bu durumda geleceğinizi elinizde tutmak isteğiniz ve kendiniz işinizle ifade edişinizde de sert tavırlar mümkün olabilir. Mevkii veya ün sahibi olmak için fazlasıyla istekli olmak fakat bunu gerçekleştirmek isterken işinizden başka birşey düşünmemek, duygusal yönden hiçbir şeyin işiniz kadar sizi memnun etmemesi, işinizle ilgili gücünüzü diğer kişiler üzerinde baskı olarak kullanmak ve bu nedenle agresif bulunmak genel olarak etkili olabilir. İşiniz yoksa eğer, bu dönemde iş başvurularında bulunabilir ve bu zorlu enerjiyi bu alanda kullanır, marsın da enerjisinden faydalanıp iş sahibi olabilirsiniz. Zorlu enerjilerde kişi eyleme daha dönük olduğundan siz de daha atak davranarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
 
#7
Başak Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
2011 Ocak Ayı Başak Burcu Yorumları
Ocak 2011 de Başak Burcunu Neler Bekliyor


2011 Ocak Ayı Başak Burcu

Hayattan zevk alacak yeteneğe sahip olacak ve başka insanlara da zevk vermeye çalışacaksınız. Sanatkarlık ve yaratıcılık tabiki sizin gayretlerinizle mümkün olacaktır. Gereksiz riskler almaktan veya despotça davranmaktan sakınmalısınız.

Bu dönemde çocuklarınıza karşı yaklaşımınız babacan, cömert, disiplini önemseyen, eleştireler de getiren fakat cömert tarzda olacaktır. Benliğinizin gelişmesi için yapacaklarınızı ortaya koymaktan hoşlanırsınız. Bu dönemde bazı başak kadınlarında doğurganlık içgüdüsü oluşabilir.

21 Ocak tarihinden sonra, iş ve sağlık yaşam alanınızı aydınlatacak güneş enerjisi, başka insanlara hizmet etmek veya onlar için görev yapmak ihtiyacınızın artmasını sağlayacaktır. Bu dönemde size de hizmet edilmesinden hoşlanırsınız. Sağlığınıza özel bir önem verdiğiniz için doğal olarak hastalık hastalığı gibi bir durum da sizde oluşabilir.17 Ocak tarihine kadarki dönemde aktivite gezegeni Mars, özgürlüğünüze sahip çıkacağınızı ve güvenliğiniz için yuvanızda yaşamayı yada bir yuva sahibi olmayı arzulamanızı sağlayacaktır. Aile çevrenizde bir gerilim yada anlaşmazlık görülebilir. Size yakın olan insanlar üzerinde yönetme yada hakim olma güdünüz çoğalabilir. İçinizde gizli olan kin ve sorun çıkartma meylinizi güçlenebilir. Dikkatli olunuz. Güçlü duygularınızı kontrol etmeli ve dengesini bozmamaya çalışmalısınız. Aşırı enerjinizi ev işleriyle yada bahçe işleriyle harcamanız daha iyi olacaktır. Bu dönemde yuvanızda birtakım çalkantılı durumlar görülebilir. Abartılı bir enerjiyle hoş olmayan durumlara sebep olmamaya çalışınız. Yine bu süreçte babanızın hakimiyeti yada siz baba iseniz sizin evinizdeki babalık hakimiyetiniz güçlenir, egemen ve saldırgan sinirli tavırlar içine girebilirsiniz.

Evinizi, ailenizi veya ebeveynlerinizi koruma içgüdünüz son derece yükselecektir. Ayrıca özgürlüğünüze düşkünlüğünüzün artışı aile bireyleri ile aranızda sorunlara neden olabilir, tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde yüzeye çıkartamadığınız bastırılmış saldırganlık, abartılı tepkiler, herşeyde haklı olduğunuzu iddaa etmeniz, öfke duygunuz ciddi gerilimlere neden olabilir. Genelde yuvada gerilimler söz konusu olabilir. Bu enerjilerin farkında olarak dikkat etmenizi öneriyorum.
 
#8
2011 Ocak Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Ocak 2011 Yengeç Burcu

21 Ocak 2011 tarihine kadar evlilik, ortaklık veya ciddi ilişkiler evinizden geçecek Güneş enerjisi, gurur duyacağınız bir eş arayışında olduğunuzu göstermekte. Evli yengeçler bu dönemde eşlerinde bu özelliği önemseyeceklerdir. Sosyal bir prestij sağlama meyliniz vardır. İlişkinizin çevreniz tarafından değer görmesi, onaylanması ve saygıdeğer bulunması çok önemli hale gelir. Eşit ilişki tarzından hoşlanırsınız. Bir ailenin parçası olmak fikri size mutluluk verecektir. Bu dönemde evlilik veya iş ortaklığı gibi konular hayatınızda önemli bir yer işgal edecektir. İlişkinizdeki sahiplenici özelliğinizle dikkat çekici olursunuz.

5 Ocak 2011 tarihine kadar, ilişkilerde aradığınız özelliğin, kültür, zeka, bilgi olacağını göstermekte. Evlilik veya iş ortağınızın üstün niteliklere sahip, zeki bir insan olmasını isteyeceksiniz. Onunla iletişim kurmak, fikir alışverişinde bulunmak ve bilgilenmek isteyeceksiniz. Kendi ilişkiniz hakkında düşünmeye zaman ayıracak, evlilik konusunu önemseyeceksiniz. Kültürel düzeyde size yardımcı olacak ve ihtiyaçlarını anlamasını bekleyeceksiniz. Karşınızdaki insanı yeniden keşfetmek ve onunla deneyimler yaşamak isteyeceksiniz. Ayrıca başka insanları biraraya getirerek çöpçanlık yapmak isteğinizde olabilir. Sert etkiler ise şöyle sıralanabilir: İlişkiniz yada evliliğiniz hakkında konuşmayabilir, bekarsanız evlilik konusunda niyetten öteye gitmezsiniz. Samimiyetsizlik ve sadakatsızlik görülebilir. Çok bunaldığınızda ise ilişkiyi bitirebilirsiniz.

17 Ocak 2011 tarihine kadar, iş hayatınızda çalışkan, gayretli, yorulmak bilmez, dinamik etkiler içinde olacaksınız. Yanınızda çalışan kişiler yada birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza karşı sinirli, sabırsız davranabilirsiniz. Güçlü ve saldırgan ifade tarzınız işinizde sorunlara neden olabilir. Profesyonel açıdan en iyi, en hızlı veya en güçlü olmayı hedeflersiniz. Başkalarıyla yarışır ve kendinizi kabul ettirmeye uğraşırsınız. Sağlık konusunda yüksek ateş görülebilir. Yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız.

Sert etkiler olarak: Tartışmacı bir insan haline gelerek, iş ortamınızdaki uyumu bozabilirsiniz. Sorumsuzca risklere atılabilirsiniz. Sizden daha alt seviyede çalışan kişilere karşı saygisizlık gösterebilirsiniz. Kavgacı ve hesapçı bir insan olabilirsiniz. Tedbirsiz, aşırı alıngan ve kaba davranışlar gösterebilirsiniz.
 
#9
2011 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcu 2011 Ocak Ayı Burç Tahminleri
Ocak 2011 de Yengeç Burcunu Neler Bekliyor

Ocak 2011 İkizler Burcu

1 - 15 Ocak 2011 tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Merkür sayesinde zihniniz, son derece berrak, disiplinli ve pratik ve organize şekilde çalışacaktır. Bir fikrin yada olayın gerisindeki gerçekleri, içyüzünüzü kavramadıkça ve tam anlamıyla ispatlanmadıkça inanmama şeklinde olacaktır. Her türlü ödemeleriniz ve sigorta işlemleriniz, başka kişilerden gördüğünüz maddi destekler konusu sizin için önemli hale gelecektir. Bu desteklerin ne kadar sağlam olabileceği, güvenilirliğini önemseyeceksiniz

Güneş 21 Ocak 2011 tarihine kadar, kişisel kaynaklarınızı başka insanlarla paylaşarak bencil olan tutumlarınız varsa bunları değiştirmeniz için size şans tanıyacaktır. Başka insanlar aracılığıyla elde ettiğiniz gelirler konusunda birtakım tersliklerle karşılaşma ihtimalinize karşın dikkatli planlar yapmanızda fayda vardır. Duygularınız genelde dengeli olacak fakat dışarıya belli etmemeye çalışacaksınız. Kendinizi ispatlama gayretiniz göze çarpabilir. Mistik görüşler ilginizi çekebilir. Miras konusu gündeme gelebilir. Hiç ummadığınız bir anda böyle bir durumla karşılaşabilir ve tüm ay boyunca bu durumla ilgilinebilirsiniz.

Ocak ayı boyunca, sosyal ilişkilerinize canlılık getirecek. İnsanları biraraya getirmek, çeşitli arkadaşlar edinmek, dostlarınıza önem vermek, sevgili olmaktan ziyade arkadaşlık temeli olan ilişkilere yönelmek, ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişiyle aranızda arkadaşlık boyutu oluşturmak gibi. Bu dönemde ilişkinizde, sahiplenici tavırlarla birbiriniz üzerinde baskı kurmama görüşü etkin olacaktır. Kendinize karışılmasından hoşlanmayacak, sıradışı unsurlar getirerek ilişkiye farklı bir boyut kazandırmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayan ikizler, karşılarındaki insanda bu özellikleri arayacak, orjinal insanları beğeneceklerdir. Bu dönemde yüzeysel duygular göstermek, kayıtsız ve duygusuz tavırlar içine girmek ve güvenilmez havası yaratmak mümkün olabilir. Bu durumlarda dengeyi korumalı ve ilişkinize zarar vermemeye özen göstermelisiniz.
 
#10
2011 Ocak Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
Ocak 2011 de Boğa Burcunu Neler Bekliyor

Ocak 2011 Boğa Burcu

Ocak ayı boyunca, duygularınızı geleneklere uymayan bir tarzda, açık ve oldukça tarafsız olarak ifade edeceksiniz. Sosyal tüm ilişkileriniz, insanları biraraya getirme gücünüzle yeni arkadaşlar edinmek isteğiniz yoğun olacaktır. Dostluklara özel önem verecek ve bir sevgili olmaktansa arkadaşlık kurmak size daha orjinal gelecektir. İlişkilerinizde asla sahiplenici tarzda davranmamaya çalışacak, yapış yapış ilişkilerden de uzak duracaksınız. Özgürlüğünüz sizin için değerli hale gelecek, istediğiniz yerlerde ve istediğiniz kişilerle olma dürtünüz canlanacak.

Her zaman kalıcı ve sabit özelliklere sahip biri olarak değişiklik size çarpıcı gelebilir. Hayat ortağınızla ruhsal ve kültürel düzeyde iletişim kurmaya gerek duyacakınız. Size özgürlük tanımasını ve hiç karışmaması da bekleyebilirsiniz. Sevimli, çekici, mutlu ve orjinal insanlar dikkatinizi çekecek, ilişkisi olan boğalar da sevdikleri insanın bu ay bu etkiler altında davranmasını bekleyeceklerdir. Özgür iradenizde sadık kalacak fakat zorlanmak istemeyeceksiniz.


Ayrıca duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Ocak 2011 de Ay'dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.
 
#11
2011 Ocak Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Ocak 2011 de Neler Bekliyor
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Koç Burcu

2011 Ocak Ayı Koç Burcu Burç Analizi

Ocak ayının ilk iki haftası boyunca, size karşıt görüşte olan insanlarla biraraya gelmek zorunda kalabilirsiniz. Ve siz bu durumda bazı şeyleri fazlasıyla abartarak tartışmalar yapmaktan geri durmazsınız. Sözlerinizi sakınmadan kim olursa olsun ifade etmekten yana olursunuz. Yeni ufuklar keşfetmek, entellektüel alanlara yönelmek ve maceraya tutkunluğunuz gözle görülür şekilde artabilir, kısaca size gezginci diyebiliriz. Bilim, felsefe, dinler konusunda bilgi sahibi olmak isteğiniz yükselecektir. Bazı Koçlar, ülke değiştirebilir, başka bir ülkede yaşamak için girişimde bulunabilirler.Ocak ayının son iki haftasında, yay burcundaki geçişini tamamlayan ve oğlak burcunda seyrini sürdürmeye başlayan Mars gezegeni, iş konusundaki hırslarınızın çoğalmasını sağlayacak. Gözünüz tepelerde ve en iyi yere ulaşma isteği ile dolu olacak. Verdiğiniz tüm kararları uygulamak isteyecek, bunun önüne geçmeye çalışan insanları dinlemeyeceksiniz. Sadece üstünüz pozisyondaki insanlara sorumluluk duyacak, diğer kişileri umursamayacaksınız. Her türlü fiziksel güce dayalı işlerde başarı kaydedecek yükselmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Bu süreç içinde başkalarını devre dışı bırakmak yada fırsatçı tavırlar içine girmekten dolayı zarar görebilirsiniz. Otokontrolünüzü muhakkak sağlamalısınız.22 Ocak 2011 tarihinden itibaren sosyal yönünüz canlanmaya başlayacaktır, arkadaşlarınızla biraraya gelmek ve sırf kendiniz adına değil çevrenizdeki insanlar için de harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yalnız kalmaktan hoşlanmaz, dostlarınızla aktif bir zaman geçirmek size keyif katabilir. Güneşin ısı ve ışığı bu tarihten itibaren size daha olumlu etkiler sunarak, sıcak canlı ve atak kimliğinizin dış dünyada da görülür olmasına neden olur.iletişim gezegeni Merkür, 15 Ocak 2011 tarihine kadar, sizin sorumluluk getiren aynı zamanda kültürel birikiminizi kullanabileceğiniz alanlarda yardımcı olmaya devam edecektir. Yüksek okullar, eğitiminizle ilgili bir alanda kariyer yapmak, teknik konular, matematik veya bilimsel alanlarda sesinizi duyurmanızı sağlayacak etkiler verecektir.
 
#12
2011 Ocak Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Ocak 2011 de neler bekliyor
Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Aslan Burcu

Aslan Burcu Ocak 2011

21 Ocak tarihine kadar, iş ve sağlık yaşam alanınızı aydınlatacak güneş enerjisi, başka insanlara hizmet etmek veya onlar için görev yapmak ihtiyacınızın artmasını sağlayacaktır. Bu dönemde size de hizmet edilmesinden hoşlanırsınız. Sağlığınıza özel bir önem verdiğiniz için doğal olarak hastalık hastalığı gibi bir durum da sizde oluşabilir. Sadık, özenle çalışan ve vefalı bir işçi olabilirsiniz. Yanınızda çalışan kişiler varsa, onlara karşı sevgi dolu ve anlayışlı davranabilirsiniz. Bazı zamanlarda ise zorlu enerjileriniz sizi çalışan kişilere karşı hükmedici bir tarzda davrandırabilir. Aşırı gururlu bir ruh hali içinde etrafınızdaki insanları tedirgin edebilirsiniz.Bu dönemde işinizle veya işyerinizle gurur duyarsınız. Patron siz iseniz, çalışan kişilerin sağlıklarıyla yakından ilgilenirsiniz. Eğer çalışansanız, patronunuzun sizin sağlığına özen göstermesini beklersiniz. Başarılı işlerinizin takdir görmesini dilersiniz. Belirgin ve iyi işleyen bir işte çalışmayı arzu edersiniz. Kısaca bu dönemde gerek işiniz gerekse sağlığınızla ilgili konulara fazlaca önem vereceksiniz. Ve bu konulardaki hassasiyetiniz de yoğun olacaktır. Bu dönemin zorlu enerjileri nedeniyle, sürekli saygınlık gösterilmesini beklemekten, çalışan kişilere yada birlikte çalıştığınız kişilere baskı uygulamaktan uzak durmalısınız. Abartılı bir hastalık korkusu içinde işinizi bile yapamayacak duruma gelmemeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca başarısızlık olacak korkusuyla çeşitli komplekslere girmeyiniz.15 Ocak tarihinden sonra merkür etkisi ilişkilerde aradığınız özelliğin, kültür, zeka, bilgi olacağını göstermekte. Evlilik veya iş ortağınızın üstün niteliklere sahip, zeki bir insan olmasını isteyeceksiniz. Onunla iletişim kurmak, fikir alışverişinde bulunmak ve bilgilenmek isteyeceksiniz. Kendi ilişkiniz hakkında düşünmeye zaman ayıracak, evlilik konusunu önemseyeceksiniz. Kültürel düzeyde size yardımcı olacak ve ihtiyaçlarını anlamasını bekleyeceksiniz. Karşınızdaki insanı yeniden keşfetmek ve onunla deneyimler yaşamak isteyeceksiniz.