4.Genç Sahne Tiyatro Festivali

#1
Sponsorlu Bağlantılar
4.Genç Sahne Tiyatro Festivali

Bahçelievler Belediyesi’nin 4 yıldır aralıksız olarak düzenlediği “Genç Sahne Tiyatro Festivali” bu yıl Bahçelievler Belediyesi - Yeni Sahne de gerçekleşecek.

Tarih : 18.03.2010
Yer : Bahçelievler Belediyesi - Yeni Sahne
Şehir : İstanbul Avrupa


Ulusal nitelikli festival; Profesyonel, Amatör, Üniversite ve Lise Tiyatro Topluluklarını ağırlayacak. Genç Sahne Tiyatro Festivali bu yıl “Her şeye rağmen Tiyatro” söylemi ile yola çıkıyor. Bahçelievler Belediyesi’nin 10 gün boyunca ev sahipliği yapacağı festival, gençlerin sahnelerdeki varlığına tanık olmayı ve izleyiciyi genç sanatçılarla ve sanatçı adaylarıyla buluşturmayı hedefliyor. Ayrıca zor şartlara rağmen ayakta durmaya çalışan genç sanatçılara bir teşekkür niteliğinde olacak olan bu organizasyonda, gençlere 'genç sahneyle' kendini tanıtma imkânı sunulması da amaçlanmaktadır.

Birbirinden farklı yerli ve yabancı metinlerle, izleyiciye değişik lezzetler tattıracağına inanılan 'Genç Sahne' Tiyatro Festivali’nin profesyonel ve amatör genç tiyatrocular için de tanışma imkânı olacağı düşünülmektedir.

Katılımın ve gösterimlerin ücretsiz olacağı festival, Bahçelievler Belediyesi'nin, son yıllarda tiyatroya verdiği desteğin devamı niteliğinde olan bir kültür hizmetidir.

Son Başvuru: 19 Şubat 2010

İletişim
Telefon: 0212 441 98 93
E – Posta: infooyuncutayfasi.org / oyuncutayfasigmail.com
İnternet:GENC SAHNE 2010

Tarih: 18-28 Mart 2010