5 Dakikada Feng Shui Kitabı - Selena Summers

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Selena Summers 5 Dakikada Feng Shui kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi

5 Dakikada Feng Shui / Cep Boy

Selena Summers
· Neden Kitap
· Basım Tarihi : 07 - 2010
· ISBN : 9789752543737
· Sayfa Sayısı : 200
· Etiket Fiyatı : 9.90 TL
. Kişisel Gelişim


Kitap hakkında

Evrenin ve doğanın titreşimleri hava akımları gibi sürekli devinim halinde çevremizde dolaşmaktadır. Bu güçleri hissedebilir, dengeleyebilir ve yönlendirebiliriz. Bu enerjiler evimizde veya iş yerimizde devinirken ruh halimizi etkilerler. Bedenimiz de hem bu enerjilere maruz kalır hem de yakın çevremizi biraz farkında olmadan dolaylı ya da dolaysız etkiler.
Feng Shui bize bu enerjileri tanımlamamızda yardımcı olacak somut göstergeler sunmaktadır. Feng Shui sayesinde hem iç dünyamızda hem de dış dünyamızda huzura ve dengeli ilişkilere kavuşabiliriz.

Bu kitaptaki bilgiler ışığında başarıya ulaşmak, servet kazanmak, sağlıklı olmak, üzerinizdeki karabasanlardan kurtulmak, hatta evleneceğiniz kişiyle kısa sürede karşılaşmak için kullanabileceğiniz basit ve eğlenceli yöntemler bulacaksınız. Fen Shui'yi öğrendiğinizde bir süre sonra fark edeceksiniz ki; evinizin hali ne ise, zihninizin hali de odur.
Size, dünyaca tanınmış Feng Shui uzmanı Selena Summers'tan, kolayca anlayıp uygulayabileceğiniz pratik bir Feng Shui rehberi sunuyoruz. Bu kitapta Feng Shui ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını bulacaksınız.
Önce evinizi ve iş yerinizi düzenleyerek başlamaya ne dersiniz?

Kitap kapağı