75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Ceyhan Adana

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ceyhan 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Hakkında - 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Tanıtım - 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Resimleri - 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu İletişim75.yıl Cumhuriyet Anaokulu Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75.yıl Cumhuriyet Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75.yıl Cumhuriyet Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75.yıl Cumhuriyet Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :
75Yıl Cumhuriyet Anaokulu

Gelişen teknolojide yerimizi almak için yaptığımız bu adımla sizlere okulumuzu tanıtmak, okulumuzdaki yapılan etkinliklerden haberdar etmek, öğretmen ve öğrencilerimize faydalı hizmetler sunmak ve en önemlisi sizlerle birşeyler paylaşmanın gururunu yaşamaktayız

75.YIL CUMHURİYET ANAOKULU TARİHÇESİ

Okulumuz 1998-1999 Eğitim Öğretim Yılında
Açıldı.1998 Ceyhan Depreminden Sonra tek katlı olması nedeniyle Ceyhan'da ilk kez Anaokulu olarak açılması nedeniyle talep çok olmuştur ve kısa zamanda öğrenci kapasitesi dolu dolu bir okul oldu.
Şu an 6 Şubemim yarım gün, bir Şubemiz tam gün eğitim öğretim görülmektedir.iki Öğretmeniz kadrolu Bir öğretmenimiz görevlendirme (Kadrosu Başka Okulda Olan) üç Öğretmenimiz kadrosuz usta öğretici bir Öğretmenimizde sözleşmeli Öğretmen olarak 167 Öğrenciye hizmet vermektedir.

Ceyhan 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ADANA / CEYHAN
Adı: 75.YIL CUMHURİYET ANAOKULU
Adresi: CUMHURİYET MAH.ORHAN EKİNCİ BLV. NO:2
Telefon Numarası: 3226112325
Faks Numarası: 3226112325
E-mail Adresi: -
Web Adresi:
www.ceyhan75yilcao.meb.k12.tr/

Ceyhan 75. Yıl Cumhuriyet Anaokulu ResimleriKaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız