Abra Kadabra Kitabı - Jodi Picoult

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Jodi Picoult Abra Kadabra kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi

Abra Kadabra

Jodi Picoult
· April Yayıncılık
· Basım Tarihi : 08 - 2010
· ISBN : 9789756006535
· Sayfa Sayısı : 495
· Çevirmen : Serkan Göktaş
· Etiket Fiyatı : 22.00 TL
. Roman


Kitap hakkında

Delia Hopkins babası ile birlikte yaşayan, arama kurtarma çalışmalarında önemli görevler alan, nişanlısı ile görünürde huzurlu bir hayat süren biridir. Bir gün olmadık bir anda geçmişine ait bazı şeyler hatırlamaya başlar: Hayal meyal annesini, babası ile bitmek tükenmek bilmez tartışmalarını hatırlar ve sonunda sarsıcı bir gerçekle yüzleşir: Annesi babasının dediği gibi ölmemiştir, babası onu daha küçük bir kızken annesinden koparmış ve farklı bir şehire kaçırmıştır.

Annesinin de ortaya çıkmasıyla Picoult romanlarında alışık olduğumuz yüksek tempolu mahkeme sahneleri ve aile bireyleri arasındaki duygusal çekişmeler başlar. Picoult bu kitabında sadakat, iyi ebevyn olmak, doğru tercihte bulunmak gibi temalara dair önemli ipuçlarını okuyucuyla paylaşıyor ve kararı yine onlara bırakıyor.

Suçlu kızı için bütün hayatını değiştiren ve alkolik bir anneden onu koparan baba mı yoksa kötü de olsa bir anne olarak üzerine düşenleri çok sonradan öğrenen ve af dilemeye hazır anne mi? Delia'nın hikayesi son derece ilgi çekici. Kitapları 40'dan fazla dile çevrilen, tüm dünyada 30 milyondan fazla satan Jodi Picoult April'de.

Kitap kapağı