Adobe Auditon 1.5 Müzik Yapma Programı Eşsiz Adobe Farkıyla ( Resimli Anlatım )

#1
Adobe Auditon 1.5 Müzik Yapma Programı Eşsiz Adobe Farkıyla ( Resimli Anlatım )

Eski adıyla Cool Edit Pro yeni adı ile Adobe Audition; tam anlamıyla mükemmel bir dijital audio düzenleyici yazılım olup size dijital ses dünyasında yapabileceğinizden çok fazlasını vaad ediyor. Bu programla yapacaklarınız sınırsız zaten önceki sürümünü kullananlar bilir tam bir stüdyo. Genelde DJ ve kayıt stüdyolarında kullanılan bu programla her türlü remix ve mixleri yapabilirsiniz..
Timeline üzerinde sadece ses değil video filmleri de karelere ayırıp düzenleyebilirsiniz. AVI, MPEG ve WMV formatlarınıdesteklemektedir.
Ses dosyalrını aynı anda birden çok sayıda karıştırma işlemini, ses dosyalarına çeşitli efektleri uygulama, kendi müzik luplarınızı yaratma, mono veya sterio ses dalgasını düzenleyebilme ve oluşturduğunuz müzikleri CD'lere yazabilme özelliklerinin hepsini bu yazılımda bulabilirsiniz.GELELİM ANLATIMA :


İŞTE BU KADAR ...
 
Son düzenleyen: Moderatör:
#4
denemeye degerr bunu bilmiyordum birraz kurcalayim inaniyorumki..cooook.isime yaracak.birsey..paylasim.icin tsk.....arayimpta bulamadigim..bircok.program..burda buldum..süpersiniz...
 
K

Kayıtsız Üye

#7
ya ben fon müzgiyle şarkı yapmak istiyorum bu programda mümkün mü?