Akasya Dizisinin 80 . Bölüm Özeti

Dine

Özel Üye
#1

Akasya Dizisinin 80 . Bölüm Özeti konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Akasya Durağı 80. Bölüm özetiMafya Sinan’ın peşinde!
Sinan at yarışından yüklü miktarda para kazınıyor ve televizyonlara ganyan talihlisi diye haber oluyor. Ardından da mafya Sinan’ın ve ailesinin peşine düşüyor.
Şile yakınlarında nükleer atık variller bulunur. Olay yerine gelen nükleer araştırma lar ekibi araştırma yaparken Arif ve Seyit oradan geçmektedirler. Kostümleri gören Arif onları uzaylı sanınca işler karışır.
Safiye babasından miras kalan parayla arsa almak istemektedir. Osman ise o parayla taksi plakası alalım der. Safiye Osman’dan gizlice deniz kenarında bir arsa almaya kalkar ve dolandırılır. Sinan parayı kurtarmak için devreye girer. Mehmet’in taksisine maskeli bir soyguncu biner. Polis soyguncunun peşindedir. Mehmet soyguncunun gerçek kimliğini öğrenince çok üzülecektir.

Komiser Tolga’nın annesi Muazzez Leyla ile tanışmak ister. Muazzez Leyla’nın taksicilik yaptığını öğrenince bu ilişkiyi bitirmesi için oğluna baskı yapar. Sinan oynadığı altılı ganyan kuponundan çok iyi para kazanır. Ganyan talihlisi diye televizyonlara haber olunca mafya Sinan’ın ve ailesinin peşine düşer.