Akasya Durağı Dizisi 94.Bölüm Fragmanı Ve Özeti

#1

Akasya Durağı Dizisi 94.Bölüm Fragmanı Ve Özeti konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Akasya Durağı Dizisi 94.Bölüm Fragmanı


Akasya Durağı Dizisi 94.Bölüm ÖzetiOsman ile Maho muhtarlık yarışında

Arif paraya sıkışmıştır. Nuri Baba’dan avans ister fakat Nuri Baba “daha geçen hafta aldın” diyerek onu geri çevirir. Arif sinirlenir ve işe çıkar. Bu sırada Arif’in taksisine bir hırsız biner ve polis çevirmesinden önce iner. Arabada kar maskesi, bıçak ve bir iki altın bulan polis, Arif’i hırsız zanneder ve tutuklar. Arif, suçsuz olduğuna polisleri bir türlü inandıramaz. Mert ve Seyit işin peşini bırakmaz ve hırsızı aramaya başlarlar.
Narin dansla zayıflama kursuna başlar. Bebeği olduğu için dans hocası Dodo eve gelir. Cemile Dodo’yla eve giren Narin’i görünce Ali Kemal’i arar ve Narin’in eve erkek attığını söyler. Ali Kemal eve koşar fakat durum açığa çıktığında bu kez kaçan Ali Kemal ve annesi olur. Leyla’nın İzmir’den arkadaşı Beril gelir. Leyla, Beril’i almaya gidemediği için Tolga’yı yollar. Tolga’yı çok beğenen Beril, Tolga ile Leyla’nın aralarını açmak için elinden geleni yapar. Tolga, Beril’e yüz vermeyince Beril hain planlarını uygulamaya başlar fakat Tolga’nın da Leyla’yı kaybetmeye niyeti yoktur.
Mahallenin muhtarı ölünce Safiye, Osman’a muhtar olmasını söyler ve onu buna ikna eder. Duraktakilere de bunu söyleyen Osman, herkesten oy ister. Sinan da işi nasıl paraya dökerim diye düşünür ve o da seçimlere katılması için Maho’yu ikna eder. Ezeli rakip Osman ve Maho’nun seçim çalışmaları güzel bir cümbüşe vesile olur. Seçim konuşmaları, seçim konserleri derken Sinan’a Fiko’nun sandık çalma girişimleri cümbüşün patlamasına yeter de artar bile.​