Akasya Durağı Dizisinin 89.Bölüm Özeti

KaRDeLeN

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Akasya Durağı Dizisinin 89.Bölüm Özeti


Osman Ağanın kızı Dilek bir gece kulübünde şarkı söylemek için anlaşır. Safiye kocası Osmana mevlüte gideceklerini söyleyerek izin alır. Bu arada Osman Rumeliden bir ahbabının oğlu ile Dileki evlendirmek için planlar yapmaktadır. Osman damat adayına ve dünürüne İstanbulu gezdirirken kulüpte şarkı söylemekte olan kızı ile karşılaşır.
Uyuşturucu merkezinde tedavi görmekte olan Çiğdem aynı hastanedeki Taner ile birlikte kaçar. Çiğdem bundan sonra hayatının çok daha güzel ve eğlenceli geçeceğini zannederken Tanerin çok başka planları vardır. Uyuşturucu almak için Çiğdemi birilerine satmaya kalkışır.
Sinanın taksisine binen delikanlının kız arkadaşı için aldığı çiçek Sinanın başına bela olur. Gülbin Sinanın kendisini aldattığını düşünerek ondan ayrılma kararı alır. Sinan karısını razı etmek için parlak bir plan yapar. Sözde intihar edecek son anda Gülbin durumu şoförlerden öğrenip onu kurtarmaya gelecek ve bağışlayacaktır. Ancak işler Sinanın beklediği gibi gitmez ve eve Gülbin yerine bir hırsız girer. Sinan asılı durduğu yerden hırsızın evi soymasına tanık olur.
Maho Ağa ev işlerinden bunalan Aneye iyilik olsun diye bir hizmetçi almaya kararı verir. Aney de kocasının bu iyiliği karşısında duygulanır ancak güzeller güzeli Mişenko hem Maho Ağanın hem de Seyitin aklını başından alacaktır. Fato Aney kendi yöntemleri ile hizmetçiden kurtulur.