Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Konya Akşehir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu İletişim


Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Konya Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Tarihi:

Okulumuzun ilk yapılan okul binası 1949 yılında iki derslik olarak eğitime başlamış, 1997 yılında okulumuz ilköğretime geçmiştir. 2004 Haziran ayında Garnizon-Milli eğitim ve vatandaş dayanışması ile 10 derslikli yeni bina yapılarak hizmete girmiştir. Okul sosyal imkanlar ve öğrenci faaliyetleri açısından yeterlidir.Halen 122 öğrenci ile eğitim öğretim yapılmaktadır.

Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / AKŞEHİR
Adı: AKŞEHİR YAYLABELEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Yaylabelen Köyü Akşehir
Telefon Numarası: 3328256912
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: - yaylabelengmk.meb.k12.tr

Akşehir Yaylabelen Gazi Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız