Al Kalbimi İçinde Sen Varsın - Mustafa Nafiz Karagözoğlu

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Al Kalbimi İçinde Sen Varsın - Mustafa Nafiz Karagözoğlu kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi

Al Kalbimi İçinde Sen Varsın

Mustafa Nafiz KARAGÖZOĞLU

Yayınevi Grup Yayıncılık
Ürün Detayı
Barkod : 9789750178047
ISBN :
Ebat : 14,5 cm x 21 cm

Ürünün Kategorileri
Edebiyat > Türk Edebiyatı > Şiir

Kitap hakkında

Şiir paylaşmanın bir yoludur... Paylaşılsın diye kitabın sayfalarını kalp şeklinde yırtılabilir olarak planladık. Böylece sevenler sevdiklerine uygun buldukları duygu yüklü yaprakları diğer sayfalara zarar vermeden paylaşabilecek.
Kitabın sonunda herkes kendi sevgisini anlatsın diye boş şiir sayfalar bıraktık. Hepimizin kitabı olsun diye. Çünkü; "En güzel şiir hala yazılmadı " biliyoruz…
Bir yenilik de kitabımızın kapağında. Bu sayfa fotoğraf çerçevesi gibi. Böylece sevenler, sevdiklerinin aşkını kalbinde, fotoğraflarını ise yapıştırıp başuçlarında tutabilecekler.
“Al Kalbimi İçinde Sen Varsın”, otuz şiirden oluşuyor… İnsanı diğer canlılardan ayıran özelliği seçme hakkıdır. Sevmeyi, sevgiyi, sevgiliyi seçme, bizi biz yapan bir duygudur. Bu kutsal duyguya katkımız olsun istedik. Şunu iyi biliyoruz ki; ’sevdiği kadar insandır insan’
Gerek kapak tasarımı gerek sayfa yapısı olarak daha önce herhangi bir örneğini bulamadık. Bu yanları ile "Şiir Kitapları" dünyasına farklılık ve fonksiyonellik katmayı umuyoruz.
Şubat ayında raflarda uzanacak sıcak elleri bekliyor olacağız.

Kitap kapağı

.