Alaçatı Alaçatı Otel

DeMSaL

Özel Üye
#1

Alaçatı Alaçatı Otel konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Alaçatı otelleri - Alaçatı motelleri - Alaçatı taş moteller - Çeşme otelleri - Çeşme tatil evleri - Alaçatı butik oteller - İzmir tatil beldeleri - otel Alaçatı
1840 yılından bugüne Ege kıyıları boyunca uzanan büyülü sahilleri, Anadolu'nun kültür panoramasına tanıklık eden renkleriyle gizli bir cennet Alaçatı.Bu cennet beldede doğal ve tarihi güzellikleri bir arada yaşatan Otel Alaçatı, Çeşme bağlarında özel olarak üretilen Alaçatı şaraplarıyla karşılar sizi...

Alaçatı tarihi güzellikleri, berrak denizi ve güler yüzlü insnalarıyla beyaz bir rüyaya dalmadan sizi ilk karşılayan Otel Alaçatı, doğal güzelliğiyle antik kasabanın izlerini taşıyan 150 yıllık bir Rum Evidir. 1995 yılında restore edilen Otel Alaçatı, sunduğu yeni keyif alternatifleriyle beldenin en gözde otellerinden biridir.

Doğal bir atmosferde sunulan Otel Alaçatı'nın kahvaltıları, yöresel peynirinden köy tereyağına; ev yapımı reçelleri ve kekik balından günlük yumurta ve taze taş fırın ekmeğine kadar zengin ce doğal lezzetleriyle ünlüdür. Ayrıca, zeytinliğimizden toplanıp eski tip yağhanelerde doğal sızma zeytinyağı haline getirilen Nimet zeytinyağına eklenen kekik ve domates kurusu gibi baharatlar ile ev yapımı kırma, salamura ve hurma zeytinleri de Otel Alaçatı'nın doğal kahvaltılarına ayrı bir lezzet katar.

Doğal lezzetlerin sunulduğu kahvaltıdan sonra Alaçatı'nın dar sokaklarınıa, berrak denizine doğruyola çıkarsınız. Gün boyunca beldenin farklı köşelerini gezdikten, büyülü plajlarında serinledikten sonra, Otel Alaçatı'nın jakuzili havuzunda veya saunasında günün yorgunluğunu atabilir, masaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.