Alaçatı Radika Otel

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Alaçatı otelleri - Alaçatı motelleri - Alaçatı tatil mekanları - Çeşme tatil yerleri - Alaçatı dinlenme evleri - Radika otel - butik otel
Radika Butik Otel Alaçatı' da sizleri evinizi aratmayacak nezih bir ortamda sizlere mükemmel bir tatil fırsatı sunuyor. Size kalan tek şey tatilin tadını çıkarmak.

Otelimiz Güvenilir,Huzurlu bir aile ortamındadır. Alaçatı merkezde, 148 yıllık taş ev otelimizde her türlü konforu bulabilirsiniz. Surf yolu üzerinde bulunan otelimizde yanlızca aile bireylerimiz çalışmaktadır. Denize ve surf merkezine çok yakındır. Surfünüzü yaptıktan veya denizinize girdikten sonra baldızımın yaptığı böreklerden, kendi ellerimizle yaptığımız zeytin yağıyla yaptığımız yemeklerden veya sabahları klasik bir köy kahvaltısından yiyebilirsiniz.

5 adet suit odamız bulunmaktadır. Her odamızda 24 saat sıcak su, wireless internet ve klima standarttır. Sıcak yazaylarında havanın serin, ortamın ise aile sıcaklığında olduğu, huzurlu, rahat,güvenilir ve bütçeniz için hesaplı bir tatil hayal etmeyin. Bunların hepsi Radika Otel de gerçek ve sizleri bekliyor.

Ayrıca aileler için dublex evlerimiz hizmete girmiştir.


http://www.radikaotel.com/