Alamut İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Alamut İlköğretim Okulu Bozdoğan Aydın konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Alamut İlköğretim Okulu Tanıtımı - Alamut İlköğretim Okulu Hakkında - Aydın Bozdoğan'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Alamut İlköğretim Okulu ResimleriOkulumuz 1943 yılında köy içindeki kule binasında eğitim öğretime başlamıştır.1946 yılında bu günkü yerine taşınmıştır.

1961 yılında 3 derslikli bir bina yapılmış bugün depo spor odası ve yemekhane olarak kullanılmaktadır.

1966 yılında 6 derslikli bina yapılmıştır.Bu gün anasınıfı,matematik,teknoloji tasarım,Sosyal Bilgiler,1/A sınıfları ,ile depo ve arşiv olarak hizmet vermektedir.

2001 yılında 8 derslikli yeni bir bina yapılmış olup,bu gün 2/A ,3/A,4/A,5/A, Türkçe,İngilizce,Fen ve Teknoloji sınıfları ,idare odaları,öğretmenler odası,hizmetli odası,Bilişim Teknolojileri ve çok amaçlı salon olarak hizmet vermektedir.

Okulumuz bu gün 14 derslik , 14 personel ile 113 öğrenciye hizmet vermektedir.

Alamut İlköğretim Okulu Aydın Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alamut İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alamut İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alamut İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alamut İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: AYDIN / BOZDOĞAN

Adı: ALAMUT İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Alamut Köyü Bozdoğan Aydin

Telefon Numarası: 2564347020

Faks Numarası: 0 (256) 434 70 20

E-mail Adresi :
254065@meb.k12.tr

Web Adresi: Alamut İlköğretim Okulu


Kaynak : webrehberi.biz -
www.meb.gov.tr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.