Alangüllü Tralleis Thermal Otel Resimleri ve Bilgileri

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Alangüllü Tralleis Thermal Otel - Alternatif Tatilin AdıTraleıs termal otel, Bozköyde saklı cennet diye adlandırdığımız Alangullu Spa termal tesislerinde bulunmaktadır. İzmır-Aydın otoyolunun Germencık çıkışından sonra, Germencik'e 9 km, Aydın'a 30 km, Ephesus'a(selçuk) 30 km, Kuşadası'na 40 km, Pamukkale'ye 155 km, Adnan Menderes havaalanına 80 km, mesafededir.
TermalGenel Özellikler
2 restoran(kapalı res-300 kişilik - açık res-150 kişilik kapasiteye sahiptir), Snack bar, Çam kafeterya, Havuz kafeterya, Teras kafeterya, Toplantı salonu(150 kişilik), 2 adet kapalı termal havuz (karışık ve sadece bayanlara), Çamur havuzu, yosun terapisi, sağlık kabini, doktor, Türk hamamı, Meryem ana hamamı, Sauna, Masaj, Fıtness center, Sağlık merkezi, Jimnastik salonu, Aqua terapy, Çocuk oyun parkı, Market, Kuru temizleme, Çamaşırhane servisi, Emanet kasaları(resepsiyonda), Jeneratör, Otopark(500 araçlık), Tenis kortu, Basketbol sahası, Yürüyüş ve koşu parkuru.
Hamam-Sauna Fitness Center Masaj Spa Kapalı HavuzÜcretsiz Aktiviteler
Basketbol sahası, Yürüyüş ve koşu parkuru, kapalı termal havuz, Sauna, Çamur havuzu.

Ücretli Aktiviteler
Market, Kuru temizleme, Çamaşırhane servisi,Oda Özellikleri
Tesiste toplam 48 oda bulunmaktadır. 42 standart oda, 4 suit oda, 2 engelli odası, Odalarda; balkon, merkezi ısıtma, split klima, uydu yayınlı tv, telefon, banyo, saç kurutma makinesi, 24 saat doğal termal su bulunmaktadır.
Aile Odası Engelli Odası

Yeme - İçme
Yarım Pansiyon, Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği
Yarım Pansiyon
Aile ve Çocuk
Çocuk oyun parkıÖzel Not ve Açıklamalar
Tesis bünyesinde bulunan tam donanımlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesinde(15 yataklı) görev yapan deneyimli uzman hekimler ve masörler kontrolünde konukların tedavileri bilimsel olarak yapılmaktadır.
Ayrıca dünyada benzeri bulunmayan (3777 mgr/L mineralizasyonlu) 35 ayrı element içeren, insan sağlığına zararlı çözünmüş halde ağır metal içermeyen termal su ile (balneoterapi) kaplıca tedavisi uygulanmaktadır.
Romatizmal Hastalıklar, Kireçlenme, Bel ve Boyun Fıtığı, Cilt Hastalıkları, Mide ve Bağırsak Hastalıkları, Ortopedik Kırık Tedavileri, Selülit Tedavisi, Böbrek Taşlarının Tedavisi, İdrar Yolları ve buna bağlı hastalıklar ve daha bir çok hastalığın giderilmesinde yıllardan beri etkili ve tedavi edici olduğu görülmüş; Sağlık Bakanlığı'nca ruhsatlandırılmıştır.

Bozköy / Alangüllü Termal Tesisleri
Tel: +90 256 576 11 76 (4 hat)
Fax: +90 256 576 11 80
www.alangullutermal.com
www.alangullu.eximinter.com
Mail : reception@alangullutermal.comAlangüllü Tralleis Thermal Otel - Aydın - Germencik - alangüllü tralleis thermal otel