Ali Kaya İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Ali Kaya İlköğretim Okulu Karşıyaka İzmir konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Ali Kaya İlköğretim Okulu Hakkında - Ali Kaya İlköğretim Okulu Tanıtım - Ali Kaya İlköğretim Okulu Resimleri - Ali Kaya İlköğretim Okulu İletişim

Ali Kaya İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuzun yapilmasinda Esin Sitesi Baskani Sedat EREN ve Yamaç Mahallesi Muhtari Emekli Ögretmen Hasan SÖYÜT'ün Valilige 12.09.1998 ve 21.05.1999 tarihli dilekçe yazilari ile yaptiklari müracaat sonucunda Kaya Ailesi vefat eden ferdi Ali KAYA adina araziyi bagislamis olup 01.06.2000 tarihinde temeli atilarak, egitime katki payi ile MILLI EGITIM BAKANLIGI tarafindan yaptirilmistir. Çevre düzeni ve tüm donanimi dahil insaat bir yilda tamamlanarak 25.08.2001 yilinda egitim ögretime açilmistir. Okulumuz tam gün egitim vermektedir. 960 ögrenci kapasiteli olarak yapilan Karsiyaka Ali Kaya Ilkögretim Okulu'nun 7371 metrekarelik bir alana sahip bahçesi vardir. Bir adet basketbol sahasi, ögrenci nöbetçi kulübesi ve araç otoparki mevcuttur.

Okulumuz içinde engelli ögrenciler için asansör mevcuttur ve okulumuz 4 kattan olusmaktadir. Bodrum katinda Kalorifer, 30 tonluk yakit tanki, kiz ve erkek engelli tuvaletleri, spor salonu, kiz ve erkek soyunma odalari bulunmaktadir.

Zemin katta Müdür Yrd. Odasi, engelli rampasi, iki ana giris kapisi ve bir arka giris kapisi, kantin, 10 adet derslik, 3 derslik büyüklügünde ana sinifi ve yangin çikis tahliye kapisi bulunmaktadir.

Birinci katta Müdür Odasi, Müdür Yrd. Odasi, Okul Aile Birligi Odasi, Toplanti Odasi, Kütüphane, Ögretmenler Odasi, Resim Atölyesi, iki adet Fen Laboratuvari, üç adet derslik bulunmaktadir.

Ikinci katta Bilisim Teknoljileri Sinifi, Görsel Sunum Sinifi, Müzik Sinifi, Satranç Odasi, Rehberlik Odasi ve 10 adet derslik bulunmaktadir.

Ali Kaya İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bulunduğu İlçe: Karşıyaka
Okulun Telefonu: 2323707224
Okulun Faksı: 2323707225
Okulun Adresi: 6753/8 sokak no:11 Esin Sitesi
Okulun Web Adresi:
http://alikayaioo.meb.k12.tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri: Bornova-Çanakkale çevre yoluna çok yakin olan okulumuza 430-125-322-326 numarali otobüsler ve Karsiyaka-Cumhuriyet dolmuslariyla ulasabilirsiniz.
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok


Ali Kaya İlköğretim Okulu Resimleri :


Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız