Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Konya Çumra

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1973 yılında eğitim ve öğretim faaliyetlerine başlamıştır. İsmini Cumhuriyetimizin kurucusu ulu Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ten almıştır. 1998 yılına kadar eğitim faaliyetlerine devam etmiş olup, 8 yıllık temel eğitimle birlikte kasabamızda bulunan Cumhuriyet İlköğretim Okulu ile birleştirilerek eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdürmüştür. Onarımdan geçirilip ve üzerine bir kat daha ilave edilerek 15.01.2001 Tarihinde bağımsız olarak tekrar açılmıştır. Bu güne değin eğitim ve öğretim faaliyetlerini normal seyrinde sürdürmektedir.

Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / ÇUMRA
Adı: ALİBEYHÜYÜĞÜ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ALİBEYHÜYÜĞÜ KASABASI
Telefon Numarası: 3324421457
Faks Numarası:
E-mail Adresi:
Web Adresi: -
http://abhataturkioo.meb.k12.tr

Alibeyhüyüğü Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız