Annem 64. Bölüm Özeti | Final

#1

Annem 64. Bölüm Özeti | Final konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Kanal D’nin başrollerinde Talat Bulut Vahide Gördüm İlhan Şeşen ve Duygu Yetiş’in oynadıkları sevilen dizisi “Annem” sürprizlerle dolu muhteşem bir final bölümüyle birlikte ekrana veda ediyor.
Zeynep Emine Zehra… Gerçek annelerin gerçek hikayesi. Aile olmanın sevginin sahiplenmenin huzurun dünyadaki tek ve en büyük servet olduğunu izleyicilerine sunan ve iki sezondur izleten gerçek bir dizi… “Annem” izleyicilerine bu akşam elveda diyor.
Zeynep 17 senedir beklediği mutluluğa ve huzura nihayet kavuşmuştur. Aile olmanın yaşadığımız dünyadan bile büyük bir dünya olduğunu Zeynep de Musa da Gonca da artık keşfetmişlerdir ve hepsi birbirlerine sımsıkı kenetlenmiştir.
Gonca hayatın ona erken sunduğu aşkı erken kaybetmeyecektir. Çünkü annesinden babasından ve hayattan öğrendikleri Gonca’yı bambaşka bir noktaya getirmiştir. Hayatın mutluluğuna Gonca ile yelken açan Başar için de bu aşk sonsuzdur ve aşklarının gemisi denizin sonsuzluğunda sevgiyle mutlulukla huzurla ve saygıyla yol alacaktır.
Zehra yaşadığı zor günlerin ardından kendini Derya’ya adamıştır. İbrahim’in bir türlü kabul etmediği Derya ve İsmail’in arkadaşlıklarını Zehra kızının mutluluğu için kabul etmiştir. Çünkü bir anneyi hayata bağlayan ve yaşatan tek mutluluk evlattır. Aşk bu tarafta da galip gelmiştir.
Emine… Her zaman ailesine kol kanat geren onları bir arada tutmak için elinden gelen her şeyi sonuna kadar yapan bir anne ve anneanne… İşte şimdi bir arada olan ailesinin mutluluğuna şahit olmak onun en büyük hazinesi.
Ali ile Mehmet de artık hayatı adam gibi yaşamayı hak etmişlerdir. Mehmet Süreyya’nın ardından Ali ise Zeynep’in ardından çok mutsuz ve yalnız kalmışlardır. Leyla ile Lale onları tekrar hayata bağlayan ikinci bir bahar gibi olmuşlardır. Ve artık mutluluk onlarındır…
Bu hikayeyi en güzel anlatacak olan kişi kuşkusuz Gonca’dır. Ve 17 sene boyunca kendi yaşadığı ailesinin yaşadığı ve tüm insanların yaşadıklarını bir kitap olarak onlara sunacaktır. Ve bu herkesi inanılmaz mutlu edecek ve şaşırtacaktır.