Anneniz Kırmızı Seviyor mu?

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Teknolojiyi kullanmayı seven ve kırmızı renk favorisi olan bir anneniz varsa Lenovo'nun bu ürününü mantıklı bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Lenovo’nun 10.2 inç büyüklüğünde ekranı ve kompakt tasarımı ile fark yaratan yeni netbook modeli IdeaPad S10; kırmızı, siyah ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle piyasaya sunuluyor. Pil dahil 1,2 kilogramlık ağırlığıyla da son derece kullanışlı. Mobiliteyi ön planda tutan IdeaPad S10, bulunduğunuz her yerde internete kolayca bağlanmanızı sağlayarak hayatı kolaylaştırıyor.

Lenovo'nun Anneler Günü hediye önerisi kırmızı rengiyle dikkat çeken S10 netbook.
1.6 GHz'lik Intel Atom N270 işlemcisi, 160 GB sabit diski ve 1 GB belleği sayesinde, gün içerisinde kullandığınız programları rahatça çalıştırabildiğiniz S10, dâhili web kamerası ile görüntülü iletişim programlarını kullanabilmenize de imkân veriyor. Nerede olursa olsun internet erişiminden vazgeçmek istemeyen kullanıcılara hitap eden Lenovo S10, kablosuz iletişim için WiFi, Bluetooth desteği, 4-1 kart okuyucusu ve Ekspress kart girişi gibi özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Lenovo S10'da herhangi bir sorunla karşılaştığınızda S10’daki “OneKey Recovery System” ile sisteminizi kolayca geri yükleyip sadece tek tuşla değerli verilerinizi kurtarabiliyorsunuz. Lenovo S10'u 499 USD + KDV ödeyerek satın alabiliyorsunuz.