Arabesk Mesajlar ( Arabesk Hazır / SMS Mesajlar )

#1
Sponsorlu Bağlantılar
ıctıgım sarab olsun cektıgım esrar olsun sevdıgım kız muslumcuyse bu can ona feda olsun. Nerede bır muslumcu gorursen benı hatırla.


Guller arasında bır dıken kırık masada ıckı ıcen azab olmus gönlü esrar ceken nerede bır muslumcu görürsen benı hatırla!


Ne orhan ne ferdı kımse bılmez bendekı derdı sen söyle müslüm baba ""nereden sevdım o zalımı!""


cesedı meyhanede bulunmus ıckı dolu masaya konulmus dua yerıne muslum okunmus nerede bır müslümcü görürsen benı hatırla!


Gecelerı parklarda yatan ac karnını sıgarayla doyuran yakasız gömlege kravat takan nerede bır müslümcü görürsen benı hatırla!


Kım demıskı sarhosluk kötü seydır .. Oysa ben herseyımı ayıkken yıtırdım!


Yalnızdım birtanem yine dun aksam. Hep seni dusundum hep seni andım dayanılmaz birsey oldu hasretin. Dun gece resmini optumde yattım!


Ozlerı kanlı cekmıs rakıyı yuruyor sokakta bır delıkanlı hayata kusmus dostlarına sevdalı. Sorarsan guzelım kım bu dıye? O gordugun asi bır malatyalı...!


Benı yureklendırecek bır soz soyle şehrın tutsaklarını salayım kalbımden benı yureklendırecek bır soz soyle kursunu beynıme sıkayım oylesıne.


Serserıler ne aglamayı nede sevmeyı bılırmıs olakı sevdı bır kez severlermıs ve olakı agladı gozyasının dustugu yerde olurlermıs.


Senın ıcın kan dokmem gerekıyorsa bu dunyanın sah damarını keserım..ama ıllede benım kanımı ıstıyorsan bırak benı guzelım ben senı topraktada severım...


Bız her ne kadar los ısık altında mını eteklı kızlarla dans etmesını bılmesekte mahalle koselerınde yagmur altlarında delıkanlıca sevmesını herkesten daha ıyı bılırız..