Arka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm Fragmanı İzle

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Arka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm Fragmanı -Arka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm ÖzetiArka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm Özeti bölümü ile 27 Şubat cumartesi akşamı yayınlanacak Herkes merakla olacakları beklerken dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde eklenecektir

Arka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm Fragmanı İzle


Arka Sıradakiler Dizisi 146 Bölüm ÖzetiKerem’i öldürdü diye Oktay’ı suçlayan Pınar yine ortalığı karıştırır. Kerem’i gerçekten Oktay öldürdü mü sorusu herkesin beyninde yankılanır. Gamze ve tayfa Oktay’ı sorguya çeker. Gamze, hava almak için dışarı çıktım diyen Oktay’a, hastaneye gidip gitmediğine dair sorular sorar. Hastaneye gitmiş midir gerçekten? Her ne kadar Oktay’ın sözüne inansalar bile herkeste bir şüphe başlar. Oktay’ın Kerem’i öldürüp öldürmediğine dair gerilimli, merak dolu dakikalar yaşanır.
Karşısında Ali?yi gören Zehra şok olur. Her şeyden habersiz Ali, Zehra’ya aşkla, özlemle sarılırken Zehra ihanetiyle savaşır. Ali’ye ulaşamayan Saffet de kötü duygular yaşar. Karşılaşmaları da dramatik olur. Zor dakikalar yaşanır. Ali’ye gerçeği nasıl söyleyeceklerdir? Zehra da, Saffet de zor dakikalar yaşar. Memo’nun evden gitmiş olması da Ali’nin kafasında soru işaretleri yaratır. Bir de Ali’nin karşısına Sedat çıkınca durum iyice Arap saçına dönüşür.

Arka Sıradakiler’den yine hop oturup hop kalkacağınız bir bölüm seyircisiyle buluşmayı bekliyor!​
 

Son düzenleyen: Moderatör: