Arka Sıradakiler Dizisi 152. Bölüm Fragmanı İzle

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Arka Sıradakiler Dizisi 152 Bölüm Fragmanı -Arka Sıradakiler Dizisi 152 Bölüm ÖzetiArka Sıradakiler Dizisi 152 Bölüm Özeti bölümü ile 10 Nisan pazar akşamı yayınlanacak Herkes merakla olacakları beklerken dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde eklenecektir

Arka Sıradakiler Dizisi 152 Bölüm Fragmanı İzle
Arka Sıradakiler Dizisi 152 Bölüm Özeti


Kaşif sayesinde kaçma şansını bulan Oktay’ı zor bir karar beklemektedir
. Yolun bir ucu kaçak olarak gerçeği bulma serüvenine açılırken, diğer ucu ebediyen hapiste çürümek, Gamze’den, arkadaşlarından ayrı kalmak demektir. Oktay hangi yolu seçecektir! Tabii ki tek amacı vardır, masumiyetini kanıtlayıp Gamze’ye ve hayata koşmak. Mutlu olmak onların da hakkıdır çünkü! Peki bunu başarabilecek midir? Pınar ve Menderes gerçekleri itiraf edecek midir?

Sibel?in öldüğünü duyan ve herkesi ağlatan İbo Sibel’siz yapabilecek midir? Tabii ki hayır
. Çünkü İbo’ya göre Sibel ölmemiştir, bu gerçeği ne yüreğine ne beynine inandırabilir İbo. Sibel’in ölmediğine inanarak İbo’nun neler yapacağı merak unsurudur. Arkadaşları onu durdurabilecekler midir? İbo’nun duygusal ve merak dolu hikayesi bu bölüm seyircisiyle buluşacak.

Ali’nin ölümüyle birlikte beş parasız kalan Zehra ve Saffet’i de zor günler beklemektedir
. Bir yandan vicdan azabı diğer yandan amaçsız bir hayat onları da seçim yapmaya zorlayacaktır. Arkadaşının ölümüyle yıkılan Memo’nun da gözü dönecek, hiç almadığı kararlar alacaktır. Tabii bu kararlarda Ali’nin celladı olan Sedat’ın da rolü kaçınılmaz olacak.

Fox Tv ekranlarında bu Pazar da Arka Sıradakiler seyirciyi ekrana kilitleyecek!
 

Son düzenleyen: Moderatör: