Arka Sıradakiler Dizisi 154. Bölüm Fragmanı İzle

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Arka Sıradakiler Dizisi 154 Bölüm Fragmanı -Arka Sıradakiler Dizisi 154 Bölüm Özeti
Arka Sıradakiler Dizisi 154 Bölüm Özeti bölümü ile 24 Nisan pazar akşamı yayınlanacak Herkes merakla olacakları beklerken dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde eklenecektir


Arka Sıradakiler Dizisi 154 Bölüm Fragmanı İzle

Arka Sıradakiler Dizisi 154 Bölüm ÖzetiKerem’in gerçek katili Menderes’in peşinde olan Oktay’a Menderes büyük bir oyun oynar. Gamze’nin hayatı tehlikededir. Oktay bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya Gamze ya Menderes! Tabii ki Gamze’yi seçecek, bu da ikilimizin tekrar zor anlar yaşamasına neden olacaktır. Çünkü Tarık’ın önderliğindeki polis Oktay ve Gamze’nin peşindedir. Gerilimli, bol aksiyonlu, heyecanlı bir kaçış bölümü izleyecek, Gamze ve Oktay’ın yakalanmamaları için verdikleri mücadele ile duygusal dakikalar yaşayacağız. Oktay tekrar hapse girecek mi? Yoksa yolun ucunda başka bir sürprizle mi karşılaşacaklar? Bu sorular merak unsuru olarak karşımıza çıkacaktır.

Zehra ve Saffet ikilisinin hayatları bir türlü düze çıkamaz
. Yengesiyle de arası açılan Zehra’nın bir amacı vardır. Çalışmak ve para kazanmak. En iyi bildiği şey şarkı söylemek olduğu için de şarkıcı olmak niyetindedir. Acaba bu niyetini Saffet ve Yenge nasıl karşılayacaktır? Bu sırada Sedat kafasına taktığı intikam oyununu oynamaya başlar. Oyunu oynaması için de Zehra’ ya ihtiyacı vardır. Zehra’nın ensesinde dolaşan bir Sedat?la gerilimli dakikalar yaşanacak.

Ve İbo sonunda Urfa’da Sibel’in hayalini bırakıp İstanbul’a döner
. Yolda da bir yol arkadaşı edinir: Meryem. İbo’nun Meryem’le tanışması bizi yeni hikayelere sürükleyecek, diziye farklı bir renk katacaktır.

Heyecanlı, duygusal ve bol aksiyon ve gerilimli bir Arka Sıradakiler daha Pazar akşamı Fox’ta!
 

Son düzenleyen: Moderatör: