Asabi astroloq

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sabırsız Koç
21 Mart-20 Nisan

Ateşle oynamayın
Sizin bu aşırı, kökten kıskançlığınız dolayısıyla kan kusturduğunuz çevre adına konuşuyorum. Yeter artık, titreyip kendinize gelin. Sizin ekstrem kariyer planlarınız yüzünden bir sürü insan harap oldu. Eğer böyle devam ederseniz, sizinle kedinin fareyle oynadığı gibi oynayacağım, bilmiş olun.

Uyuşuk BOĞA
21 Nisan-20 Mayıs

Sizi kapattıracağım
Ey alınganların önde gideni, ey boynuzlu kardeşlerim! Zodyak burcu, sizin gibi sinir olacağım bir burca sahip olduğu için kendinden utanmalı. Sizdeki bu yeme iştahı, bendeki bu sinir olduktan sonra çok meydan muhaberesi yaparız sizinle. En iyisi sizi kapattırıp yoluma devam etmek. Sizsiz burçlar alemi süper olur inanın.

Dedikoducu İKİZLER
21 Mayıs-21 Haziran

Mutsuzluk ve Abidin
Kendinizi mutsuz etme konusundaki başarınızdan dolayı size ne kadar madalya verilse azdır. Kendi ayaklarınız üzerinde durma konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti biraz da mutlu olma konusunda gösterseniz nasıl olur acaba? Abidin, mutluluğun resmini çizebilir mi bilemem ama sizin mutsuzluğun tablosunu bir şaheser olarak ortaya çıkaracağınızdan zerre kuşkum yok.

Sarsak YENGEÇ
22 Haziran-22 Temmuz

Yan yana fotoğraf çektirelim
Her hafta olduğu gibi bu hafta da tökezleyerek yolunuza devam edebilirsiniz, izin veriyorum. Zaten sizin yukarıya doğru ilerleme yansınız yok, burcunuzun isminden dolayı. Hep yan yan gitmeye mahkumsunuz. Zaten en sevdiğiniz şarkı da 'Yanlana fotoğraf çektirelim'di değil mi? Hehehe... Çektirmeyelim, kalsın...

Kabadayı ASLAN
23 Temmuz-23 Ağustos

Yelelere fön çektirin
Peynir ekmek yer gibi racon kesme huyunuz birilerini cezbetse de bu durum benim sinirlerimi zıplatıyor. Adam olacağınız yok, aslan olarak dolaşmayı yeğliyorsunuz. Bu arada yelelerinize fön çektirip boyatsanız nasıl olur. Biraz değişiklik hem size hava katar hem de içiniz açılır.

Kuruntulu BAŞAK
24 Ağustos-23 Eylül

Kuruntularınıza hava aldırın
En küçük mevzuları hallaç pamuğu gibi attırıp kendinizi ve etrafınızı mahvetmekte üzerinize yok. Süpersoniksiniz valla. Arada bir kuruntularınızı kuru temizlemeciye bıraksanız ya da parklara çıkarıp dolaşsanız ne güzel olurdu oysa. Ha bu arada sizin beyninize oksijen giderse belki biraz açılırsınız. Yoksa sizi burada sinir katsayılarımla ben açmaya çalışırım ki düşmanıma bile tavsiye etmem doğrusu.

Dengesiz TERAZİ
24 Eylül-23 Ekim

Çete misiniz?
Gezegeninizin etrafındaki takım yıldızlarına bakılırsa bir tür çete oluşumu içerisindesiniz. Siz gözaltına alınmadan önce benim sizi göz altında tutmamda fayda var sanırım. Bu arada fazla alıklaştınız, evden çıkarken kazağı ters giymeniz yetmiyormuş gibi farklı renklerde çorap giyerek beni şaşırtıyorsunuz. Yengeyle birlikte sizi dengeye davet ediyorum.

Zehirli AKREP
24 Ekim-22 Kasım

Meşgulseniz rahatsız etmeyeyim
Her zaman olduğu üzere bu hafta da yine koşuşturmacalar içindesiniz. İyi de adama sormazlar mı, 'kardeşim ben bütün işlerimi senin meşguliyetine göre ayarlamak zorunda mıyım?' diye. Demek ki sormayan arkadaşlardan örmüşsünüz etrafınızı. Madem yine meşgul çalıyorsunuz, bu hafta rahatsız etmeyeyim sizi. Ama faturaya da katlanırsınız.

Palavracı YAY
23 Kasım-21 Aralık

Biraz yana kay...
Aziz gezegenin talihsiz yavruları, hepinize yeni bir haftaya girerken sevgilerimi sunarım. Özünüzde var olan iyilikseverlik maalesef hayatta batmanıza engel olamıyor. Bu yüzden iyilikseverliğinize katkı olarak biraz hedeflerine odaklanan bir kişiliğe bürünmeniz şart. Eğlenceyle, laklakla ömür geçer mi evladım ya? Yazık etmeyin kendinize... Şimdi biraz yana kay da oturayım.

Dikkafalı OĞLAK
22 Aralık-20 Ocak

Hepiniz ayrı bir cins
Sizin erkeğiniz ayrı, kadınınız ayrı bir cins kardeşim. Ne söylesem beni de etrafınızdakileri de tersleyeceksiniz eminim. Kızları fazla hayalperest iken erkeklerin de gerçekçi olacağım diye kendini paralaması yok mu? Gözümden düşürüyor sizi. Doğal akışa bırakın kendinizi...

Terelelli KOVA
21 Ocak-19 Şubat

Burç değil brunch...
Dağ-bayır, dere-tepe sizin için uygun değil. Siz tam olarak salon erkeği ve kadınısınız. Elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmemek, burnunuzdan kıl aldırmamak, ayva piş ağzıma düş felsefesinin yılmaz savunucularından birisi olarak size saygılar sunuyorum. Ve müsaadenizle artık size Kova burcu değil brunch'ı demek istiyorum. Bu pazar kim bilir yine hangi brunch masasında keyif çatıyorsunuzdur.

Sefil BALIK
20 Şubat-20 Mart

Ba-balık!
Oturduğunuz yerde fotosentez yapmaktan dolayı evde ihtiyarlayacaksınız. Genç bir balıkken babalık kıvamına gelmenize ramak kaldı. Lütfen herkesi birer olta olarak görmekten vazgeçip kendinize arkadaş seçseniz fena olmaz. Hayatla yaptığınız doksan derecelik açıyı eritmeye çalışın. Yoksa siz eriyeceksiniz