Aşık Ve Gururlu Kitap Özeti - Melissa Nathan

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aşık Ve Gururlu Kitap Özet - Melissa Nathan KitaplarıKitap Özet

Devasa egoya sahip erkeklerin kendilerini paramparça edecek yeteneğe sahip kadınlar aradığı dünyaca bilinen bir gerçektir.

Dergi yazarı Jasmin Fields, hayır amaçlı bir Aşk ve Gurur uyarlamasında Elizabeth Bennet rolüne mahkum kaldığında, oyunun yönetmenin, Hollywood’da yürekleri yerinden oynatan Harry Noble’ın, tam da düşündüğü kadar züppe bir adam olduğunu görünce hiç şaşırmaz. Sonuçta karşısında duran bu adam, köşesi için muazzam bir malzeme ve provalar için de eşsiz bir eğlence kaynağıdır.

Ve derken büyük bir felaket yaşanır. Jazz’ın en yakın arkadaşı, ona bir paket çikolata almayı bile çok gören bir adam için genç kadını terkeder, ailesi gözleri önünde parçalanmaya başlar ve ödüllü köşesi hızla yokuş aşağı inişe geçer. Ve daha da beteri, Harry Noble’ın gözleri hala inatla üstündedir.

Işıklar kısıldıkça, seyirciler sessizleştikçe ve sahne sırası yaklaştıkça, iki önemli şeyin farkına varır. Bir, repliğini tamamen unutmuştur ve iki, Harry Noble üstündeki pantolonun içinde nefes kesicidir
Kitap Adı: AŞIK VE GURURLU
Satış Fiyatı: 19 TL
Orjinal Adı: Acting Up
Yazarı: MELISSA NATHAN
Türü: EDEBİYAT
Çevirmen: SİMGE KONU
Barkod:
ISBN: 978-605-0058-92-5
Sayfa Sayısı: 378
Basım Tarihi: NİSAN 2009