Aşk Bir Hayal Dizisi 21. Bölüm Özeti

#1
Sponsorlu Bağlantılar
21. Bölüm Özeti


Nevin'in karnındaki bebeğin Altay'dan olduğunu öğrenen Asmin evi terk eder. Hayatından Altay'ı çıkaran Asmin oğlunu bulmak için tek başına da olsa savaşına devam edecektir.
Peyman'la birlikte Keje'nin yattığı hastaneye gider. Keje hasta yatağında mahçup bebeğin bulunması için elinden geleni yapacağını bir kez daha tekrarlar. Bunca yıl dost bildiği ailenin düştüğü durumlar Keje'yi çok üzmektedir. Hastanede daha fazla kalamaz. Birşeyler yapmalı oğlu Miran'ın zulmüne dur demelidir. Miran'la konuşur. Miran bebeği anasına Mardin'de vereceğini söyler. Keje de Mardin'e yola çıkar. Öte yandan Asmin'in annesinin yanına gittiğini öğrenen Miran, Asmin'i arar ve ona bir buluşma adresi verir. Asmin sabaha karşı babasına kısa bir not bırakarak evden ayrılır. Altay ise yaşadığı hayal kırıklığı ve üzüntüyle bunalıma girmiştir. Sabaha kadar içer ve eve dönerken trafik kazası geçirir. Kocasının hastanede olduğunu öğrenen Nevin ve ailesi soluğu hastanede alır. Peyman Ağa ise sabah kızının bıraktığı kısa bir notla sarsılır. Asmin oğlunun peşinden bir bilinmeze yol almıştır.
Asmin ucunda ölüm olan bir karanlığa yol alırken Nevin yalanlarıyla yeniden inşa edebileceği yepyeni bir hayatın hayalini kurmaya başlar