Aşk Bir Hayal Dizisi 61. Bölüm Fragmanı İzle

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Bir Hayal Dizisi 61 Bölüm Fragmanı - Aşk Bir Hayal Dizisi 61 Bölüm ÖzetiAşk Bir Hayal Dizisi 61 bölümü ile 27 Şubat pazar akşamı yayınlanacak Herkes merakla olacakları beklerken dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde eklenecektir


Aşk Bir Hayal Dizisi 61 Bölüm Fragmanı İzle
Aşk Bir Hayal Dizisi 61. Bölüm

61
. BÖLÜM ÖZETİ
Asmin polis baskınında yakalandıktan sonra Savcının karşısındadır. Kan tahlilleri temiz çıktığı için serbest bırakılır. Altay Asmin'e çok kızmıştır, onu tekrar kliniğe yatırır. Asmin'in dünyası bir kez daha kararmıştır.
Fatma'ya arabası ile çarpan Şahin Bey'dir. Annesi Nur Hanımla birlikte büyük bir köşkte yaşamaktadır. Fatma nerede olduğunu bilmeden gözlerini bu büyük köşkte açar, büyülenmiştir. Her an kapı dışarı edileceğini düşünmektedir. Nereye gideceğini, ne yapacağını bilmez bir haldedir.
Miran Hasip'le birlikte Fatma'nın izini sürmüştür.. Otelde çalışan adamı tartaklarlar, ancak Reşo'nun fotoğrafı dışında hiç bir iz bulamazlar. Asmin Fikret'le dertleşir, artık Altay'ı da kaybettiğini düşünmektedir.
Asmin'in yakalandığı haberi televizyonlarda yayınlanır. Bu haberi izleyen Miran bütün bunlara sebep olan Sevgi'nin öldürülmesini ister. Bir tetikçi tutarlar ve adliye çıkışı Sevgi'yi öldürürler…
Klinikte olan Asmin Sevgi'nin haberini bir arkadaşından öğrenir. Altay'ı bu sebepten dolayı sorguya çekerler.
Nevin evde Asmin'in fotoğraflarını bulur. Çılgına döner.. Miran'ın bu konuşmaya tepkisi çok sert olur.
Miran Asmin'e çiçek gönderir. Üzerinde yazan nottan çiçeği gönderenin ve Sevgi'yi öldürenin Miran olduğu anlaşılır. Asmin artık aklını kaçırmak üzeredir..
Fatma'nın kaldığı eski otele giderler Miran'la konuşur Çocuklarının bile karşısına çıkacak gücü kalmamıştır
 

Son düzenleyen: Moderatör: