Aşk Her Yerde Tiyatro Oyunu

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Aşk Her Yerde Tiyatro Oyunu konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Aşk Her Yerde tiyatro oyunu - Aşk Her Yerde oyun tanıtımı - Aşk Her Yerde oyunu konusu - Aşk Her Yerde


Tiyatro Duru


Aşk Her Yerde

Yöneten: Emre KINAY
Çeviren: Füsun GÜNERSEL
Asistanlar: Ceren Demirel - Nergis Otluoğlu
Kostüm Tasarım: Sadık Kızılağaç
Kostüm Uygulama: Canan Sarıkaya
Dekor/ Aksesuar: Pınar Şen
Işık Tasarım: Yüksel Aymaz
Yönetmen Yardımcısı: CemYanılmaz /Ceren DEMİRELOynayanlar:

Emre Kınay ,
Pelin Körmükçü ,
Sait Genay ,
Bahar Yanılmaz ,
Cem Yanılmaz
Cast: Banu Çiçek

Orta yaşlarını sürmekte olan Leonard Loftus (Emre Kınay); asi ve uçarı kızı Dee Dee (Bahar Yanılmaz) ve bir türlü yaşlılar evine gönderemediği babası Gus (Sait Genay) ile aynı evi paylaşan "sıkıcı" bir istatistikçidir. Leonard, karısı tarafından da terk edilmesiyle, hayatı ıskaladığını fark eder ancak Dee Dee ve Gus'ın kendisini baştan çıkarmak için harcadıkları tüm çabalara karşı koyarak, sayısal verilere dayalı rutin hayatını sürdürmekte diretir.

Bu utangaç, sıkıcı ve hatta "düz" adamın çocukluğundan beri içinde yaşattığı bir tutkusu vardır: Yazmak! Sadece kadınların katılabildiği bir yarışmaya, Myrtle Banbury adı ile gönderdiği romanın derece kazanması ise, beklediği son şeydir.

Hiç beklemediği bir anda, bir telefon ile hayatına giren Harriet Copland (Pelin Körmükçü), "Cennette Buluşalım" adlı aşk romanını yayınlamak için Leonard'a yüklü bir ücret teklif eder. Ortada küçücük bir problem vardır: Harriet'ı gördüğü ilk andan itibaren aşkın pençesine düşen Lenny, kitabının yayınlanabilmesi için, Harriet'ı kandırmak zorundadır.

Aşkı ile çocukluk hayalinin gerçekleşmesi arasında bir tercih yapmak durumunda kalan Lenny'nin hikayesini, son derece eğlenceli bir şekilde anlatan "AŞK HER YERDE"; Duru Tiyatro'da... Ya siz neredesiniz?.