Aşkı Memnu Dizisi Veda Özeti 79. Bölüm

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aşkı Memnu 79. Bölüm Veda Özeti,
Aşkı Memnu final Özeti 79. Bölümü, Aşkı Memnu Son 24 Haziran 2010 perşembe günüAşkı Memnu'nun 79. Bölüm Veda Özeti

Aşk-ı Memnu'nun büyük bir merakla beklenen final bölümüne sadece 2 gün kaldı
Aşkı Memnu Dizisi'nden muhteşem veda

Ekranların sevilen dizisi Aşkı Memnu'nun büyük bir merakla beklenen muhteşem finaliyle24 haziran gecesi artık ekranlara veda ediyor.
Aşk-ı Memnu'nun son bölümü büyük bir sürprizle başlayacak. Matmazel Adnan Bey’e daha fazla sessiz kalamayacağını ve herşeyi itiraf edeceğini söylüyor.
Nihal ile Behlül’ün düğün gününden birgün önce Bihter koruda gizli bir buluşmanın telaşı içerisindedir. Behlül onu arar, koruya çağırır. Bihter ise herkesten gizli yine Behlül’le koruda buluşur.
Aynı zamanda Nihal'in evden kovduğu Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğinin haberini alır ve gizlice ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanarak, korunun sokağa açılan kapısına gelir. Arabadan indiğinde, Behlül’ün arabasıyla karşı karşıya gelir. Behlül’ün düğünden önceki zamanlarını yeni teknesinde geçirdiğini bildiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleri ile koruya girer.Ardından bikaç dakika sonra da Behlül'le Bihter’i görür. Zaten bu andan sonra herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir zaman başlar.
Bu süreçten sonraki gelişmeleri hep birlikte perşembe günü izleyip göreceğiz.Veda bölümü için çeşitli söylentiler mevcut. Bakalım finalde Bihter intihar edecek mi, Behlül amcasına gerçekleri söyleyecek mi?