Ataşehir Dershanesi

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında

VİZYONUMUZ

Modern dünyanın vazgeçilmez en önemli unsuru eğitimdir. Günümüzde kişiler ya da kurumlar, bilgiye ulaşmak ve onu etkili bir biçimde kullanmak için yarış halindeler. Hemen hemen herkes bir şekilde eğitimin içinde. İnsanlar; kişisel gelişim seminerlerinden, yabancı dil kurslarından, spor eğitimlerinden tutun da OKS ya da ÖSS hazırlık dershanelerine kadar birçok eğitim progr¤¤¤¤¤ organize şekilde katılmaktadır.

Değişik dallarda eğitim veren birbirinden farklı kurumlar var. Kurumların çokluğu, bireylerin ihtiyacının çeşitli ve önemli olduğunun bir kanıtıdır.

Her dershanenin amacı öğrencilerini sınava en iyi şekilde hazırlamaktır.

Bizim amacımız ise öğrencinin bilgiye ulaşabileceği her türlü imkânı sunmaktır. Kimi öğrenci, grup içinde başarıya ulaşırken kimi öğrenci de bireysel eğitimle başarılı olmaktadır. Kimi, müzik dinleyerek ders çalışırken kimi de, en ufak sesten rahatsız olur.

Kurumumuz her öğrenciye ihtiyaç duyduğu ortamı ve çalışma şeklini hazırlayarak yardımcı olacaktır. Öğrenciler 10 kişilik sınıflar, 4'erlik VİP grupları ve birebir özel derslerimizle, her türlü eksikliklerini öğretmenleri eşliğinde gidererek hedefleri önündeki engelleri aşacaklardır.
ATAŞEHİR DERSHANESİ olarak gençlerin ufkunu açan, ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEDEN ödün vermeyen, çalışma ve üretmenin önemini kavrayan, modern dünyanın bilgi birikimini kullanan ve bu birikime katkı sağlayan bireyler yetiştirmek öncelikli hedeflerimizdir.


FARKIMIZ

Özel ders sizinle öğretmeniniz arasında birebir bilgi alışverişidir. Birebir olması; özel dersi, dershanelerdeki ve okullardaki derslerden farklı kılan en büyük özelliktir. Çünkü birebir ders anlatımı esnasında öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişim, en hat safhada olduğu için, anlatılan konuyu en verimli şekilde öğrenmiş olursunuz. Dershanede ya da okulda ders anlatılırken aklınıza takılan, konu ile ilgili bir soruyu öğretmeninize sorma fırsatı bulamayabilirsiniz, ama özel ders aldığınız öğretmeninize her an sorunuzu yöneltebilirsiniz. Yanlışlar anında düzeltilir ve eski konular hakkında hatırlatmalar yapılabilir. Özel ders sayesinde birçok konuyu kısa bir zaman zarfında bitirebilirsiniz. Zaman, en verimli şekilde değerlendirilir. Derslerden kaytarma ortadan kalkar ve etkin öğrenme gerçekleşir.
Her öğrenci, alanında uzman öğretmenlerden Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Türkçe dersleri almak isteyabilir. ATAŞEHİR DERSHANESİNE BUYRUN


Kurslar

OKS


İletişim

Ataşehir Atatürk Mah. Girne Cad. No:9 Ataşehir - Kadıköy- İstanbul
(Gümrük Karşısı, Vali Muammer Güler Öğrenci Yurdu Karşısı)
Telefon: 0216 - 456 88 88

http://www.atasehiregitim.com.tr