Atatürk İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Atatürk İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı
Atatürk İlköğretim Okulu Konya Kadınhanı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Atatürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz Konya ili Kadınhanı ilçesi Milli eğitim Müdürlüğüne bağlı olup,1976 yılında inşaatı bitirilmiş ve aynı yılın birinci yarıyılında eğitim-öğretime başlamıştır.Ek binamız ise 07 Şubat 2005 tarihinde inşaatı bitirilerek 2.yarıyıl hizmete açılmıştır.

Okulumuzun ilk adı Yeni Merkez İlkokulu iken daha sonra Atatürk İlköğretim Okulu olarak ismi değişmiştir.Okulumuz normal eğitim yapmakta olup 10 derslik bulunmaktadır.Isınması kaloriferle sağlanmaktadır.2006 yılı itibariyle 21 bilgisayardan oluşan bilgisayar laboratuarı hizmete sunulmuştur.

Okulumuzda anasınıfı bulunmakta olup 1 müdür,1 müdür yardımcısı ve 10 öğretmen ve 1 hizmetliden oluşan personeli ile eğitim-öğretime devam etmektedir.

Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / KADINHANI
Adı: ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: TEPEBAŞİ MAH. KADİNHANİ KONYA
Telefon Numarası: 3328340322
Faks Numarası:
E-mail Adresi:

Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr
Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
 

Son düzenleyen: Moderatör: