Atatürk İlköğretim Okulu Mersin Çamlıyayla

SeLeN

Yönetici
Editör
Sponsorlu Bağlantılar
Çamlıyayla Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

VİZYONUMUZ

İstiyoruz ki: · Türkiyedeki eşdeğer kurumlarla yarışabilecek düzeye erişmiş, kaliteli, saygın, seçkin, örnek bir kurum olmak. · Kalite ve başarıya ulaşmada disiplinli çalışmanın, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün ön planda tutulduğu bir kurum olmak. · Öğrencilere nasıl gelişeceği ve geleceklerine nasıl yön verecekleri konusunda rehberlik yapılsın. · Öğrencilere nasıl öğrenecekleri öğretilsin. · Bütün Bireyler kendilerinden emin olsun, yaptıklarından ve eleştirilmekten korkmasın. · Öğrenci merkezli öğrenim uygulanmasına öncelik verilsin. · Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalısın.

MİSYONUMUZ

Biz:
· Atatürk;ün izinde, yenilik ve gelişimleri takip ederek, araştırmalar yaparak, kurumumuzun verimliliğini, etkinliğini, kalitesini yükseltmek, öğrenci, öğretmen ve kurum personelinin katılımını ne mutluluğunu sağlamak için varız.
· Bilinçli, sorun çözebilen, kendine güvene araştırma yapabilen, bilgiyi yaratıcı biçimde kullanabilen, sorgulayıcı, kendini sürekli yenileyen, geliştiren, varlığını, emeğini, zamanını, ve çevreyi koruyan nesiller yetiştirmek için varız.
· Eğitimde tam öğrenmeyi gerçekleştirmek, öğrencilerin tümünü istenilen hedefe ulaştırmak için varız.

İletişim :
Adres:Kale Mahallesi Egemenlik Cad. No: 6
Tel No 1:+903246812730 Tel No 2:+903246813046
E-Posta(E-Mail):
342387@meb.k12.tr *** cataturkioo@hotmail.com

http://www.camliyaylaataturk.k12.tr

Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr