Avdan İlköğretim Okulu Konya Akören

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Avdan İlköğretim Okulu Konya Akören

Avdan İlköğretim Okulu Konya Akören İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Avdan İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Avdan İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Avdan İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Avdan İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Avdan İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1995 yılında 8 derslikli ilköğretim okulu olarak hizmete girmiştir. Akören'de hizmete açılan ilköğretim okullardan biridir. Okulumuzdan mezun olup şu anda gerek özel sektör gerekse kamu kurumlarında üst düzey yöneticilik yapan insanlar mevcuttur.
Okulumuz 1994-1995 Eğitim-öğretim yılında yeni binanın yapımı ile hizmete girmiş olup 172 öğrencisi ve 10 öğretmeni ile hizmet vermektedir. Ders saatleri Normal Öğretim sistemine göredir. Köylerden gelen öğrencilerimiz taşımalı sistemle okula gelmekte, ayrıca bu öğrencilere öğle yemeği verilmektedir.
Okul binasında 1 çok amaçlı salon 1. ve 2. kademe öğrencileri için derslikler, Kütüphane, Bilgisayar-Teknoloji sınıfı, Ana Sınıfı, Müdür odası, Öğretmenler odası ve hizmetli odaları bulunmaktadır.

Avdan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / AKÖREN
Adı: AVDAN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Avdan ilköğretim Okulu Akören/Konya (Beldesi)
Telefon Numarası: 3324633233
Faks Numarası: 3324633233
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Avdan İlköğretim Okulu Resimleri:Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız
 

Son düzenleyen: Moderatör: