Avea dan Faturana Destek Kampanyası

DeMSaL

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Aveaiş'ten %15 sabit ücret indirimi veya diğer operatörlerle yarı fiyatına konuşma fırsatı!

Aveaİş, kurumsal abonelerinin faturalarına destek oluyor! Birbirinden avantajlı tarifelerimiz İşiniz Rahat, Heryöne 300, Heryöne 750 ve Heryöne 1000'de %15 sabit ücret indirimi; Tümİş+Ofis ve TümAvea tarifelerinde ise diğer operatörlerle konuşma ücreti üzerinden %50 indirim!

Bu avantajlardan faydalanmak için, kampanya kapsamındaki tarifelerden 12 ay boyunca yararlanma taahhüdü vermeniz yeterli!


DETAYLAR

* Bağlılık Kampanyası kapsamında indirim kazandıran tarifeler aşağıdaki gibidir:
Kurumsal Faturalı Tümİş+Ofis Tarifesi, TümAvea tarifesi, Heryöne 300 tarifesi, Heryöne 750 tarifesi, Heryöne 1000 tarifesi ve İşiniz Rahat Tarifesi.
* Kampanyadan mevcut abonelerimiz ve yeni Avea aboneleri yararlanabilecektir. Bu kampanya, diğer kampanya, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Halihazırda Avea'nın Faturanla Kazan, TEB, Mastercard gibi kampanyalarından yararlanan, veya Avea ile herhangi bir özel sözleşme kapsamında indirim veya promosyon alan aboneler, cihaz kampanyaları kapsamında bağlılık yapmış olan abonelerimiz, bu kampanya kapsamı dışındadır.
* Kampanya kapsamında 12 ay boyunca Kampanyalı tarifelere kayıtlı olarak hatlarını haberleşmeye açık tutan abonelere aşağıdaki indirimler verilecektir. İndirimler her ay faturalara yansıtılacaktır.

Tümİş+Ofis Tarifesi: Diğer GSM arama dakika ücretleri üzerinden %50 indirim
TümAvea tarifesi: Diğer GSM arama dakika ücretleri üzerinden %50 indirim
Heryöne 300: Tarife sabit ücreti üzerinden %15 indirim
Heryöne 750: Tarife sabit ücreti üzerinden %15 indirim
Heryöne 1000: Tarife sabit ücreti üzerinden %15 indirim
İşiniz Rahat Tarifesi: Tarife sabit ücreti üzerinden %15 indirim

İşiniz Rahat Tarifesinde verilecek olan %15 indirim, tarifenin mevcut abonelerden tarife değişikliği yapmak suretiyle tarifeye kayıt olan ve numara taşınabilirliği haricinde yeni abonelik tesis eden abonelerimiz için uygulanmakta olan sabit ücreti (mevcut hali ile 46 TL) üzerinden verilecektir. %15 sabit ücret indirimi, Numara taşınabilirliği yoluyla Şirketimizle abonelik tesis eden abonelerde uygulanmakta olan sabit ücret (mevcut hali ile 39 TL) için geçerli değildir.
* Kampanyalı tarifelerden birine veya birkaçına kayıtlı olan aboneler, 12 aylık süre içerisinde Kampanya kapsamındaki diğer Kampanyalı tarifelere geçiş yapma hakkına sahiptirler ve geçiş yaptıkları tarifenin kampanya indiriminden yararlanabilirler. 12 aylık sürenin sonunda aboneler, en son kullandıkları tarifenin standard koşulları üzerinden ücretlendirilmeye devam edeceklerdir.
* Kampanyalı tarifelere kayıt olan aboneler, 12 ay içerisinde hatlarını kampanya kapsamı dışında olan tarifelere geçirmemeli, hatlarını açık tutmalı ve hatlarının haberleşmeye kapatılmasına sebebiyet vermemelidir. Aksi takdirde kapatılan veya kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçirilen her bir hat için Abone faturasına 100 (yüz) TL tazminat bedeli yansıtılacaktır.
* Yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına özel servis numaralarına (sohbet hatları, yarışma hatları vs.) ve/veya katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılacak aramalar, faks, data, WAP aramaları, görüntülü aramalar "www.avea.com.tr" adresli Avea'nın resmi web sitesinde belirtilen güncel fiyatlar üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
* AVEA'nın yasal mevzuat ve abonelik sözleşmesinden kaynaklanan hakları saklı kalmak kaydıyla, Kampanya'ya kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarda kullanımı kötü niyetli kullanım olarak kabul edilecek, bu nedenle FCT ya da benzer cihazlarda kulanıldığının AVEA tarafından tespit edilmesi halinde, kampanya kapsamındaki hatlar AVEA tarafından görüşmeye kapatılabilecek ve/veya ilgili hattın veya hatların tarifesi değiştirilebilecek ve/veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir.
* Yukarıda belirtilenlerin yanısıra Kampanya'ya kaydedilen hatların FCT ya da benzer cihazlarla kullanılması halinde, Abone adına tahakkuk edecek bir sonraki faturaya FCT ya da benzer cihazlarda kullanılan ilgili hat/hatlar için ilgili tarifenin FCT cezası tazminat tutarı olarak ayrıca yansıtılacak ve söz konusu tutar Abone tarafından AVEA'ya ödenecektir.
* Avea,kampanya kapsamındaki tarifelerin tüm mali ve sair koşullarını, usulüne uygun olarak duyurmak suretiyle değiştirebilir.