Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Düzköy Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Düzköy Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu - Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Hakkında - Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Resimleri


Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu Trabzon Düzköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Aykut Lütfü Ofluoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / DÜZKÖY
Adı: AYKUT LÜTFÜ OFLUOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: AYKUT LÜTFÜ OFLUOĞLU İLKOĞRETİM OKULU DÜZKÖY/TRABZON
Telefon Numarası: 4622542697

Kurumun Misyonu :

İnsanca duyguların egemen kılındığı, ulusal egemenlik ve insanlık tutkusu ile dolu genç beyinler yetiştirmek için varız.


Kurumun Vizyonu:

Okulumuz Aykut İlköğretim Okulu öğrencileri, her şeyin en iyisini yaparak her alanda bir Mustafa Kemal gibi öncü olsunlar. Biz kendimize güveniyor; Eğitim Ordusunda Lider olmak istiyoruz.


trabzon.meb.gov.tr