Aynı anda OGS turnikesine girince

#1
Sponsorlu Bağlantılar
Sabırsız iki araç sürücüsünün kullandığı otomobiller, aynı anda OGS turnikesine girince bakın ne oldu... İşte ilginç kareler...

İstanbul Çamlıca Gişeleri'nden geçiş yapmak isteyen sabırsız iki araç sürücüsünün kullandığı otomobiller, aynı anda OGS turnikesine girince ilginç görüntüler ortaya çıktı. Birbirlerine çarparak duran araçlar turnike içinde sıkıştı. Ölen ya da yaralananın olmadığı ilginç kazada araçlar, uzun uğraşlar sonucu sıkıştığı yerden kurtarıldı.

Edinilen bilgiye göre kaza, Çamlıca Gişeleri'nde meydana geldi. Otomatik Geçiş Sistemi'nin (OGS) bulunduğu turnikeyi kullanmak isteyen 34 FA 6163 plakalı Peugeot marka otomobil ile 34 EY 5297 plakalı BMW marka otomobil, aynı anda ve hızlı bir şekilde OGS turnikesine girmeye çalıştı. Birbirlerine çarpan iki otomobil turnikede sıkışarak durabildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, araçları kurtarmak için uzun süre uğraştı. Yaklaşık bir saat süren çalışmalardan sonra güçlükle çıkartılan araçlar büyük hasar gördü.

Bu arada gazetecilere açıklama yapmak istemeyen ve isimlerinin Mahmut ile Turgut oldukları öğrenilen araç sürücüleri ise, kullanılamaz hale gelen otomobillerinin kurtarılmasını umutsuz gözlerle seyretti.