Ayvalık Anaokulu Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1

Ayvalık Anaokulu Balıkesir konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Ayvalık Anaokulu Balıkesir - Ayvalık Anaokulu Hakkında - Ayvalık Anaokulu Bilgileri - Ayvalık Anaokulu Resimleri

Ayvalık Anaokulu Balıkesir Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ayvalık Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ayvalık Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ayvalık Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Anaokulu Tarihçesi:
Okulumuz 2004-2005 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılmıştır.Ayvalık Anaokulu, Türk Milli Eğitim genel amaçlarına titizlikle uymaktadır. Müdür ve öğretmenleri yasa ve yönetmelikte, kendilerine yüklenmiş olan görevlerini en üst düzeydeki görev bilinci ile sürdürmektedir.
Tüm personelimiz görevlerini yaparken Türkiye Cumhuriyeti devletinin Anayasal düzenine sadakati temel kabul ederken ülkesiyle, milletiyle bölünmez bütünlüğün korunması ile hukuk devletine sadakat ve hukukun üstünlüğüne saygı ilkesi çevresinde yeni kuşaklar yetiştirilmesi ülküsünü göz önünde tutmaktadır. Bütün çalışmalarda yönetici ve öğretmenlerimiz yüce Atatürk'ün ilke ve devrimlerini rehber edinmiştir.

Ayvalık Anaokulu İletişim ve Adres Bilgileri:
Bağlı olduğu kurum:Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer:BALIKESİR / AYVALIK
Adı:AYVALIK ANAOKULU
Adresi:ŞİRİNKENT YOLU TALİMANE MEVKİİ AYVALIK-BALIKESİR
Telefon Numarası:2663314588
Web Adresi:AYVALIK ANAOKULU

Ayvalık Anaokulu Resimleri:

Kaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr - www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...