Baba Kazım'ın isyanı

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Baba Kazım'ın isyanı


[SIZE=+0][/SIZE]Fenerbahçe'nin haşarı yıldızı Colin Kazım'ın babası Rodney Richards, oğlunun olaylar karşısında gereksiz yere yıpratıldığını belirtip, “Kulübün onu korumak için bazı şeylerin önüne geçmesi gerekirdi” dedi.

Sarı-Lacivertliler’in son dönemde adı sürekli skandallara karışan yıldızı Colin Kazım’ın babası Rodney Richards suskunluğunu bozdu. Lig TV’ye konuşan ve röportaj sırasında zaman zaman gözyaşlarına hakim olamayan Rodney Richards hem medya hem de Fenerbahçe kulübüne yüklendi.

‘Gereken destek verilmedi’
Oğlunun olaylar karşısında gereksiz yere yıpratıldığına dikkat çeken baba Kazım, “Oğlumun yapılan suçlamaların hiçbiriyle alakası yok. Ona gerekli desteğin verilmediğini düşünüyorum. Kulübün onu korumak için bazı şeylerin önüne geçmesi gerekirdi. Oğlum kariyerinin daha çok çok başında ve yaptıklarıyla saygı duyulmayı herkesten daha çok hak ediyor” diye konuştu.

‘Ocak ayında bakacağız’
Rodney Richards ayrıca “Kazım stresli ve zor günler geçirdi. Kulüp ona biraz tatil yapması gerektiğini söyledi. Kazım tatil falan yapmak istemedi, hazır olmak için sadece 1 haftaya ihtiyacı vardı. Bu olay basında yer alıp geniş yankı uyandırınca bu hale geldi. Kazım’a verilmiş bir ceza yok. Ocak ayında oturup, neler olacağına bakacağız. Bu ülkeyi ve taraftarı çok seviyoruz. Kariyerinin burada devam etmesini istiyoruz. Galatasaray maçındaki Kazım’ı bir daha izleyin, gerçek Kazım o işte” yorumunu yaptı.


Fanatik