Bağyüzü İlköğretim Okulu Ayvalık Balıkesir

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Bağyüzü İlköğretim Okulu Hakkında - Bağyüzü Tanıtım - Bağyüzü İlköğretim Okulu Resimleri - Bağyüzü İlköğretim Okulu İletişim
Balıkesir Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Bagyuzu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Bagyuzu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Bagyuzu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Bagyuzu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağyüzü İlköğretim Okulu Tarihçesi

Balıkesir'e 130 km. Ayvalık İlçesine 30 km. mesafede olan Bağyüzü Köyünde bulunan okulumuz 1990 yılında eğitim öğretime açılmıştır.

Okulumuzda 1 okul müdürü , 5 kadrolu sınıf öğretmeni , 1 Ana sınıfı öğretmeni ile 4 kadrolu branş öğretmeni görev yapmaktadır.1 adette yardımcı hizmetlimiz bulunmaktadır.

Ana sınıfı ile birlikte toplam 9 dersliği bulunan okulumuzun öğrenci sayısı 100'dür.Sınıflarda ortalama 10-15 öğrenci bulunmaktadır.Okulumuz taşıma merkezi olup Hacıbozlar,Hacıveliler ve Sarılar köylerindende öğrenciler gelmektedir.Bu öğrencilere hergün okul yemekhanesinde sıcak yemek verilmektedir.Okulumuzda 6+1 Bilişim Teknolojileri sınıfı ve kütüphane bulunmaktadır.Okulumuz kalorifer ile ısınmaktadır.

Okula ait lojman bulunmamakla beraber köyde Bağyüzü Köyü Muhtarlığı'na ait 10 adet lojman bulunmakta olup bunların tamamı doludur. Lojmanlarda Okul ve Sağlık Ocağı Personeli ikamet etmektedir. Diğer öğretmenler hergün servis aracı ile Ayvalık'a geliş-gidiş yapmaktadırlar.

Hafta içi her gün Ayvalık-Burhaniye ve Bergama'ya köyden araç kalkmaktadır.

Bağyüzü İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: BALIKESİR / AYVALIK
Adı: Bağyüzü İlköğretim Okulu
Adresi: Bağyüzü Köyü Ayvalık/Balıkesir
Telefon Numarası: 266 3238043
Faks Numarası: 266 3238043
E-mail Adresi:
bagyuzu@hotmail.com
Web Adresi: Bağyüzü İlköğretim Okulu

Bağyüzü İlköğretim Okulu ResimleriKaynak : webrehberi.biz - anaokulum.org - okulweb.meb.gov.tr -
www.meb.gov.tr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Okulunuza Ait Resim Ve Bilgileri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz.