Barbaros İlköğretim Okulu Seyhan Adana

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Barbaros İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Barbaros İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN

Adı: BARBAROS İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Narlica Mah. Şehit Mehmet ÖZEL Cad. Seyhan ADANA

Telefon Numarası: 3224359314

Faks Numarası: 3224369198

Web Adresi:http://www.seyhanbarbaros.k12.tr/main/

Okulumuza nasıl ulaşabilirsiniz?

Dolmuş İle:

Okulumuza ulaşmak için Kültür Sitesi-Kızılay Caddesi-Çetinkaya istikametinden geçen Denizli Mahallesi dolmuşlarından Mithatpaşa veya Pınar mahallesi levhalı olanlara binmeniz yeterlidir. Dolmuşlar okulumuzun önbünden geçmektedir.

Veya Turgut Özal Caddesi- Mithat Topal İlköğretim Okulu- Başkent Okulları istikametinden gelen Denizli Dolmuşlarına bindiğiniz taktirde Okulumuzun önünde inebilirsiniz.

Özel Aracınız İle:

Özel aracınız ile gelmek istediğinizde E-5 Karayolundaki Seyhan Belediye Binası önünden Mersin istikametine giderken 1 km kadar ileriden Tekel Sigara Fabrikasının yanından sağa sapacaksınız. 200 Metre ileriden Eski güney Sanayi Fabrikasının önünden sola saptıktan sonra yaklaşık 2 km sonra okulumuzun önünde olursunuz.

Veya Alparslan Türkeş Bulvarı ile Tellidere üzerinden Kıyıboyu caddesine çıkarak, batı istikametine yani Real yoluna doğru yöneleceksiniz. 1. köprüden sonra 2. köprüye geldiğinizde güneye doğru yani sola sapacaksınız. Yolu direk takip ettiğinizde yaklaşık 2 km sonra okulumuzun önünde olursunuz.


Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr
 

Son düzenleyen: Moderatör: