Başar İlköğretim Okulu Maçka Trabzon

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Başar İlköğretim Okulu Hakkında - Başar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Başar İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Başar İlköğretim Okulu Resimleri


Başar İlköğretim Okulu Trabzon Maçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur.

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Başar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Başar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Başar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Başar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: TRABZON / MAÇKA
Adı: BAŞAR İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Başar Köyü
Telefon Numarası: 4625328121

Kurumun Misyonu :

* Eğitimde mükemmelliğin merkezi olmak * Başar İlköğretim Okulu sevgi, güler yüz ve bilginin temel değerler olduğu bir öğrenme ortamı oluşturmak için vardır. * Örenci odaklı olmayı temel alarak çalışanları ile katılımcı, çevreye duyarlı ve karşılıklı güvene dayanan bilim ve teknolojilerden yararlanarak örnek bir okul olma özelliğini sürdürmek. * Sevgi. Saygı ve güven ortamında “Başarma Azmi” ile geleceği şekillendirme sorumluluğuyla mükemmele ulaşmak için çalışmak, sürekli gelişmek ve marka olmak. * Her öğrencinin potansiyelini harekete geçirecek sosyal ve duygusal gelişimini tamamlamış bireyler yetiştirmek ve hayata hazırlamak.


Kurumun Vizyonu:

* Tüm paydaşların tatminini sağlayarak alanında evrensel ölçüde hizmet veren kurum olmak. * Sevgi, saygı güven ortamında çevresi ile bütünlenmiş, çalışanların mutluluğunu esas alan model (marka) okul olmayı sürdürmek. * Teknolojik gelişimi takip edecek bilgi, beceri ve kişilik yapısına sahip üstün bireyler yetiştirerek; üst öğretime ve hayata hazırlamak. * Evrensel değerlere saygılı mükemmellik yolunda “Toplum Kalite Yöntemi” felsefesini benimsemiş sürekli gelişen eğitim merkezli olmak. * Değişen dünya şartlarında bilgi toplumunun insanını yetiştirmek.
trabzon.meb.gov.tr