Başarılı Koçun Sırları Kitabı - Dilek Artar

DeMSaL

Özel Üye
#1

Başarılı Koçun Sırları Kitabı - Dilek Artar konusu hakkında yazılan mesajlar

Sponsorlu Bağlantılar
Dilek Artar Başarılı Koçun Sırları kitap tanıtımı - kitap özetiKitabın künyesi

Başarılı Koçun Sırları
Dilek Artar

Sepya Yayıncılık
Fiyatı : 10,00 TL
Temmuz 2010,
147 sayfa,
ISBN: 9789944822770


Kitap hakkında

Bu kitabı okuyarak insanların üstün becerilerini ortaya çıkarmayı amaçlayan bir kişisel gelişim sistemi olan koçluk hakkında kolay uygulanabilen akılcı ve pratik yöntemler öğrenebilirsiniz. Şirketlerin çalışanlarına sağladığı profesyonel destekler konusunda çalışanların ve özel eğitimcilerin başvuru niteliğinde olan kitap, birçok başarı öyküsünün anahtarı olacak!

Koçluk eğitimindeki püf noktalarını okuyucunun ilgisini canlı tutarak anlatan bu kitabın diğer kitaplardan farkı, detayları ve önemli reçeteleri okuyucuyu sıkmadan aktarması ve çözüm odaklı olmasıdır. Bu kitabı ''Koçluk'' ile ilgilenen herkes okumalıdır. Kitap açık ve anlaşılır bir Türkçe ile yazılmış ve kariyerinde başarıyı hedeflemiş yöneticiler ve kariyer koçları için yol gösterici olarak dikkat çekmektedir.

Ertan Fırat / Aviva Sigorta A. Ş. Genel Müdürü

Koçluğun insan kaynakları yönetiminde vazgeçilmezleri arasında yerini aldığından beri arayışı içinde olduğum, yönetici arkadaşlarımın performans döngüsünde günlük koçluk uygulamalarında kullanılabilecekleri kılavuz gereksinimi için mükemmel bir kaynak olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, koçların, organizasyonlarda arzulanan katkıları sağlayabilmesi için, sahip olmaları gereken kişilik yapısı ve dünya görüşünün ipuçlarını da bulabildiğim bu kitabı tüm yönetici ve koç adayı arkadaşlarıma hararetle tavsiye ediyorum.

Ahmet Gökçesu / Doluca A. Ş. İnsan Kaynakları Direktörü

Kitap kapağı