Başkan kolları sıvadı

Dine

Özel Üye
#1
Sponsorlu Bağlantılar
[SIZE=+0][/SIZE]Başkan kolları sıvadı


[SIZE=+0][/SIZE]Yıldırım Demirören'in listesi yavaş yavaş şekilleniyor. Başkan; Hüsnü Güreli, Ömer Sabancı, Ünal Erkan ve Kıvanç Oktay gibi isimlerle temaslarını tüm hızıyla sürdürürken, rakibi Murat Aksu'yu sert şekilde eleştirdi.

Bugüne kadar sadece Profesör Mete Düren’i listesine aldığını açıklayan Yıldırım Demirören, ekibini belirlemek için çalışmalara hız verdi. Başkan, mevcut yönetimdeki arkadaşlarını kırmamak adına yola tamamen yeni bir ekip kurarak devam etmenin planlarını yapıyor. Mesut Parlak ve Cezmi Mutlu’yu son anda kadro dışı bırakan Demirören; Orhan Saka ve Serdal Adalı’yla da el sıkıştı. Ayrıca Hüsnü Güreli, Ömer Sabancı, Ünal Erkan ve Kıvanç Oktay gibi isimlerle temaslar devam ediyor. Başkan Yıldırım Demirören ve Murat Aksu, projelerini açıklayıp destek istemek için yollara düştüler. Demirören, dün Mersin’de üyelerle buluşurken, Murat Aksu için sert konuştu. Başkan, “Beşiktaş’ın en yetkili mercii, borç miktarını açıkladı. Buna rağmen Murat Aksu, farklı rakamlar atarak kulübü karıştırmaya çalışıyor. Bunlar ayıp şeyler. Herkes belden aşağı vurmaya çalışıyor. Biz asla seviyemizi bozmayacağız” dedi. Demirören, ailesinin yanında kendisine küfür edildiği için maçlara gitmediğini söyleyerek, “Ama bundan sonra stada gideceğim” açıklamasını yaptı.

Levent Erdoğan geri döndü!
Bu arada bir süre Aksu’yla temasta olan Levent Erdoğan’ın, Başkan’la görüşmesinde, “Dernekler sizinle olma fikirlerini beyan ettiler. Çalışmalarımız bu yönde olacak” dediği öğrenildi.Fanatik