Baştabip Gökdemir, Vali Duruer'e brifing verdi

Siraç

Yönetici
Admin
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Ak Parti Nusaybin ilçe başkanı Halil Can tarafından Aydınlar Konaklama tesislerinde organize edilen toplantıda Mardin Valisi Hasan Duruer STK temsilcilerinin sorunlarını dinledi. Toplantıya katılan Nusaybin Devlet Hastanesi Baştabibi Op. Dr. Süeyman Gökdemir, Vali Duruer’e sinevizyon eşliğinde brifing verdi.

Gökdemir, 2009 yılında yaptıkları çalışmaları şöyle açıkladı;
“2009 yılında Hastanemizin web sitesi açıldı. Hastalarımız, web sitemiz aracılığıyla randevu ve laboratuar sonuçlarını alabilirler. Bu çalışmayla hastanemiz Polikliniklerindeki kuyrukları bitirmeyi hedefliyoruz.

Hastanemiz bünyesinde odyometri bölümü açıldı. Yeni doğan çocuklara yönelik işitme ve tarama testleri yapılmaya başlandı.

Laparoskopik, Artroskopik her türlü cihazın alındığı, tomografi, EMG, cihazlarımızın alınmasıyla birlikte komşu ilçelerimiz Kızıltepe, Midyat, Cizre ilçelerinden ilçelerimize birçok hasta gelmektedir”.
Nusaybin Devlet Hastanesinin 2009 yılında çok iyi bir çalışma örneğini gösterdiğini belirten Op. Dr. Gökdemir, hastane doluluk oranının % 107 olduğunu açıkladı.

Vali Duruer, Nusaybin Devlet Hastanesi brifingini sonuna kadar meraklı bir şekilde dinledi. Daha sonra da yaptığı olumlu çalışmalardan ötürü Baştabip Gökdemir’e teşekkür etti. / Arif ALtunkaynak - Nusaybinim.com