Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Karaman

SeLeN

Yönetici
Editör
#1
Sponsorlu Bağlantılar
Karaman Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Hakkında - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Tanıtım - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu Resimleri - Bekir Sıtkı Erdoğan İlköğretim Okulu İletişim


Okulun Tarihçesi : Okulumuz 17 şubat 1997 tarihinde eğitim �öğretime başlamıştır. Adını ilimizin yetiştirdiği ünlü şair Bekir Sıtkı ERDOĞAN'dan almıştır.

Derslikler : Okulumuz on beş derslik olarak planlanmış olup, birimler bir anasınıfı , on bir derslik, bir fen laboratuarı, bir psikolojik danışmanlık servisi olarak kullanılmaktadır.

İdari Birimler : Bir müdür odası, bir müdür yardımcısı odası, bir öğretmenler odası mevcuttur.

Diğer Birimler : Okulumuzda kalorifer dairesi, her katta kız ve erkek öğrenciler için dört adet tuvalet (wc) mevcuttur. Öğretmenle için her katta bir adet tuvalet mevcuttur.

Bahçe ve Bina : Okulumuzun kurulum alanı 5.000 metre karedir. Okul binasının kapladığı alan 550 metrekaredir. Okul bahçesi ihata duvarı ile çevrilidir. Okul bahçesinin ağaçlandırma çalışmaları tamamlanmıştır.

Öğrenim Durumu: Okulumuz 2000-2001 eğitim �öğretim yılına kadar normal eğitim yapmış, 2000 �2001 eğitim �öğretim yılından sonra okulumuzun derslik sayısı ihtiyacı karşılayamamış ve ikili öğretime geçilmiştir.

İletişim Bilgileri

Mustafa GÜNEY - Okul Müdürü
Adres

Beyaz Kent Mah. 1006. Sokak KARAMAN
Telefon

(338) 217 13 17
E-Mail
387007@meb.k12.tr

Web site:

http://www.bserdogan.meb.k12.tr/Kaynak : webrehberi.biz - www.meb.gov.tr